Start » Co nowego » Bal Country w Luboniu

Bal Country w Luboniu

Wyświetlono 868 razy

Pozdrawiam czytelników oraz wszystkich przybyłych 25 stycznia br. na Bal Country do Kowbojskiego Miasteczka w Luboniu.

Wydarzenie było prowadzone przez gospodarzy kowboja Jacka-(Jack) i żonę Dorotę oraz konferansjerki Magdalenę Dziembowską i Agnieszkę Bakierę, które zapowiadały na wybiegu uczestników pokazu mody westernowej. Damy w pięknych stylowych kreacjach oraz kowboje zarazem rewolwerowcy ukazywali historię, a także dzieje Dzikiego Zachodu, które przenosiły gości  balu do krainy Wielkich Równin Gór Skalistych.

Grupa Taneczno-Westernowa „Dallas Country” z Lubonia wykonała pokaz artystyczny połączony z nauką tańca dla bawiących się przybyłych osób również aby poprawić atmosferę także klimat i zwiększyć integrację odbyły się dla chętnych przy muzyce podkreślającej nastrój Indiańskie tańce oraz rytuały z tradycją oczyszczenia opętanej duszy oraz ciała ze złych chorób przez Indianki za pomocą czterdziestu ośmiu palących się ziół i unoszącego dymu z morskiej muszli. Następnie przystąpiliśmy do wspólnej biesiady i potańcówki przy muzyce country.

Na koniec przed opuszczeniem miasteczka i przekroczeniem drewnianej bramy wszyscy dzielili się swoimi spostrzeżeniami i kontrowersjami dotyczącymi imprezy.

Z kowbojskim pozdrowieniem.

Sheriff Cordell.  Zbigniew Henciel.

foto: Robert Dziembowski i Cheyen

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *