Start » Co nowego » Bardzo dobry początek marca LKTS Luboń !

Bardzo dobry początek marca LKTS Luboń !

Wyświetlono 333 razy

Podwójne Zwycięstwo w Pucharze Polski Kobiet !

W niedzielę 8 marca w Luboniu rozegrany został Finał Pucharu Polski Kobiet edycji województwa wielkopolskiego. W poprzednim roku pierwsze w historii zwycięstwo odniósł zespół LKTS Luvena Luboń. W tym roku w finale w sali Luvena dwa zespoły z Lubonia wywalczyły dwie pierwsze pozycję, a 3 miejsce zajęła Stella Niechan Gniezno, która wcześniej wygrywała 15 edycji z rzędu. Drużyna LKTS Luvena I Luboń awansowała do Półfinału Ogólnopolskiego Pucharu Polski kobiet.

Wyniki

LKTS Luvena I Luboń – LKTS Luvena II Luboń 4-1

LKTS Luvena II Luboń – KS Stella Niechan Gniezno 4-2

13 miejsce Patrycji Frelich w Polsce !

W rozgrywanym 3 Prix Polski Młodziczek i Młodzików w Sępólnie Krajeńskim w turnieju głównym startowała zawodniczka Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego Patrycja Frelich. Awansowała do najlepszej „16”. To drugi turniej w tym sezonie kiedy Patrycja awansowała do czołowej „16” w Polsce.

Amelia Wycichowska 2-3

Zwycięstwo LKTS Luvena I Luboń w 1 lidze kobiet !

Zawodniczki pierwszego zespołu Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego wygrały we własnej sali z MUKS Start Nadarzyn 10 do 0. Rezerwowy zespół LKTS Luvena Luboń przegrał w Rawie Mazowieckiej 10 do 0.