Start » Co nowego » Rozwiązania konkursów świątecznych z listopadowo-grudniowych WL

Rozwiązania konkursów świątecznych z listopadowo-grudniowych WL

Wyświetlono 783 razy

Nasza krzyżówka

Litery z pól ponumerowanych od 1 do 40 wpisane do kuponu utworzyły rozwiązanie: ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA ORAZ NOC SYLWESTROWA. Upominki dla dwóch osób ufundowały firmy: „Malibu” z ul. Sikorskiego (komplet ręczników) i „Cukiernia Krzyżański” z ul. Wschodniej (bon o wartości 50 zł). Nagrody do wyboru, w drodze losowania otrzymują – Teresa Grzesiak i Paulina Gruchot – gratulujemy!

krzyżówkę opracował Bernard Stachowiak

 

Z bombką

W świątecznym numerze „WL” na jednej ze stron znajdowała się bombka choinkowa z logo „WL”. Konkurs polegał na jej odszukaniu. Wystarczyło podać – strona 9. Wśród przesłanych poprawnych odpowiedzi bon o wartości 100 zł przypadł Agnieszce Norkiewicz. Fundatorem nagrody jest Firma „Cukiernia Krzyżański” – Emilia Michał Nowak Krzyżańscy Luboń, ul. Wschodnia i ul. Osiedlowa oraz Wiry ul. Komornicka.

 

Hasła

Na stronie 69 „Wieści Lubońskich” był konkurs polegający na uzupełnieniu brakujących liter w 8 hasłach związanych z tradycjami świąt Bożego Narodzenia. Oto poprawnie podane wyrazy: MAKOWIEC; PASTERKA; PIEROGI; KARP; PIERNIK; CHOINKA; OPŁATEK; BOMBKA. Bony o wartości po 50 zł od Firmy Hanna Style bielizna damsko-męska i dziecięca wylosowali: Kazimierz Kupiecki i Piotr Pilarski – będą do zrealizowania w sklepie przy ul. Puszkina 38A.

 

Wytęż Wzrok

Dwa świąteczne rysunki różniły się pięcioma szczegółami. Należało je znaleźć i wymienić: ogon myszki; odwrotne zawieszenie piły; brak igliczki w koszu z wełną; zaczerniony rant doniczki, mankiet prawej ręki koszuli św. Józefa. Wśród poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy dwa upominki z zakładu jubilerskiego „Złoto-Srebro”, znajdującego się w pawilonach przy ul. Osiedlowej 27. Zestawy srebrnej biżuterii, które ufundował szef firmy – Stanisław Miedziński z losowania przypadły: Katarzynie Murach i Genowefie Kobylis.

Konkursy opracował Władysław Szczepaniak

 

Po odbiór nagród zapraszamy do redakcji

„Wieści Lubońskich” – ul. Wschodnia 23 a/ 62

(patrz: mapka str. 2 w stopce redakcyjnej „WL”),

po wcześniejszym umówieniu telefonicznym

609 616 277

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *