Start » Co nowego » Akcja kompostowniki

Akcja kompostowniki

Wyświetlono 977 razy

Informujemy, że dyrektor firmy Kom-Lub podjął decyzję o zakupie dodatkowych 15 kompostowników, które mogą zostać rozdane mieszkańcom. W sumie rozdane zostanie 50 kompostowników.

W programie użyczania kompostowników rozpatrzono 39 uprzednio złożonych wniosków, z czego dwa nie spełniły kryteriów formalnych natomiast dwa inne zostały wycofane przez wnioskodawców. Pozostałe 35 wniosków zostało zweryfikowanych pozytywnie. Po podpisaniu umów wnioskodawcy będą mogli odebrać kompostowniki z firmy Kom-Lub w pierwszej dekadzie września. Zapraszamy mieszkańców naszego miasta do składania wniosków. Szczegółowych informacji udziela kierownik Referatu Gospodarki Odpadami – Kamila Mazurek, pok. nr 209, na II piętrze UM; tel. 61 813 00 11 w.51.

Kamila Mazurek i Paweł Wolniewicz

 


Komentarze (1)

  1. Agnieszka pisze:

    Za to że otrzymasz ten kompostownik czeka cię jednak kara drogi lubonianinie gdyż od tego momentu możesz wystawić tylko dwa worki na bio- taki kruczek w umowie za karę że chcesz być eko. Ten kto konstruował tą umowę widać sam żyje w blokowisku i nie zna się na realiach pielęgnacji ogrodków przydomowych, same liście z jednego orzecha włoskiego z jednego tygodnia to u mnie 6 worków a na kompost tego wrzucić nie można.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *