Start » Co nowego » Doraźna pomoc dla Kacpra

Doraźna pomoc dla Kacpra

Wyświetlono 858 razy

Cześć, jestem Kacper i mam 11 lat, już jako noworodek przeszedłem chorobę HIRSCHSPRUNGA (niedrożność układu pokarmowego u noworodków). Mam też epilepsję i jamistość rdzenia kręgowego. Ciężko mi to pojąć bo przez Zespole aspergera (lekki autyzm) trochę trudno mi zrozumieć otaczający mnie świat.

Najbardziej boje się napadów padaczki bardzo wtedy krzyczę wyrywam się i trzeba mnie trzymać bo mogę zrobić krzywdę sobie i innym. Czasem później tracę przytomność jestem siny i kontakt ze mną jest bardzo utrudniony. Nie wiem co to jamistość rdzenia, mama mówi, że to bardzo rzadka choroba i niszczy mój rdzeń kręgowy…

Może nie jest łatwo ale moja rodzina się nie poddaje, ja też chociaż tak mało wiem to na pewno rozumiem mokre oczy mojej mamy, ona tak bardzo chce mi pomóc. Mi i mojemu młodszemu bratu Stasiowi który od urodzenia choruje na astmę. To ona pilnuje abyśmy brali leki i opiekuje się nami każdego dnia razem z tatą. Robią wszystko co mogą ale nie jest łatwo tato może niedługo dostanie pracę, mama musi być przy nas, nie jest łatwo, wszystkie pieniążki trzeba wydać na nasze leczenie… A i tak czasem trzeba pożyczyć.

Dlatego bardzo proszę pomóż mi zobaczyć uśmiech na twarzach moich rodziców,tylko z Twoją pomocą mogę im się odwdzięczyć i przynieść trochę ulgi. Wierzę, że się uda. W każdej rodzinie musi wreszcie zaświecić słońce. Dziękuję za każdą okazaną formę pomocy.

Kacper

Pomóż – ZRZUTKA

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *