Start » Co nowego » Zagłosuj na strażaka z twojego miasta

Zagłosuj na strażaka z twojego miasta

Wyświetlono 908 razy
michalkasperczak1_slider

Michał Kasperczak

Prosimy Państwa o wsparcie w głosowaniu. Wszystko w Państwa rękach ! Reprezentantem naszej jednostki jest Dh. Michał Kasperczak.  Michał reprezentuje nas w plebiscycie na :

Najpopularniejszego Strażaka Ochotnika / Najpopularniejsza Jednostka OSP Wielkopolski 2015

Aby zagłosować na Dh. Michała Kasperczaka oraz na naszą jednostkę

( OSP Luboń ) wystarczy wysłać SMS-a na  numer 72355 o treści NASZ.43

Koszt takiego SMS-a to 2,46  (koszt 2,46 zł z VAT)

Głosować można do 15 sierpnia 2015 r. Dziennie możesz oddać nieograniczoną liczbę głosów.

Liczy się każdy głos ! Więc już teraz dziękujemy za wszystkie oddane głosy !

 

>>> Kliknij aby zobaczyć ilość oddanych głosów <<<

 

Druh Michał Kasperczak większość swojego życia poświęcił na rzecz mieszkańców miasta Luboń oraz ościennych gmin. Jest związany z Ochotniczą Strażą Pożarną w Luboniu od 2004 roku. Przygodę ze służbą zaczynał jako członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej by stopniowo poznawać i doskonalić się w strażackim fachu. Jako pełnoprawny strażak mimo odbycia wszystkich kursów nadal systematycznie się szkoli, aby uzupełniać, a następnie przekazywać zdobytą wiedzę dalej. Michał bierze czynny udział w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Jest osobą, która angażuje się w inicjatywy na rzecz społeczności lokalnej. Pracuje jako Ratownik Medyczny w Rejonowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu. Jak podkreśla jego największą życiową pasją jest szeroko pojęte ratownictwo, a co za tym idzie pomoc innym.

 

„Najpopularniejszy Strażak Ochotnik/Jednostka OSP Wielkopolski”. Wśród naszych bohaterów, którzy czekają na wsparcie w tym roku, są ludzie, którzy w swojej pracy uratowali niejedno życie – nie prosząc nawet o słowo dziękuję.

– Strażacy ochotnicy to wolontariusze. Oni robią to, bo chcą, z potrzeby serca – zauważa druh Andrzej Jankowski, dyrektor Zarządu Wykonawczego Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. Jak mówi, to strażacy ochotnicy przybywają zwykle jako pierwsi na miejsce zdarzenia. Pomagają w czasie pożarów i wypadków samochodowych, a także wtedy, gdy trzeba usunąć plamę oleju z jezdni – by do tragedii nie doszło lub ściągnąć z drzewa przestraszone zwierzę.

OSP Luboń

wypadek_armii_debiecka_fRWoj_DSC_0409

OSP w akcji


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *