Start » Co nowego » 2 miejsce Mai Zielińskiej w Grand Prix Wielkopolski Juniorów

2 miejsce Mai Zielińskiej w Grand Prix Wielkopolski Juniorów

Wyświetlono 868 razy
IIGPWJuniorow007_portal

Krzysztof Witkowski, Maja Zielińska i Tomasz Magnucki.

W minioną niedzielę w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnym nr 1 w Poznaniu odbył się II turniej Grand Prix Wielkopolski Juniorów. Wystartowało 31 zawodników i 22 zawodniczki, wśród nich pięcioro reprezentantów LKTS Luvena Luboń.

Jedyna dziewczyna w zespole, Maja, zajęła drugie miejsce premiowane awansem na Grand Prix Polski Juniorów, które odbędzie się na początku grudnia w Drzonkowie. Warto wspomnieć, że nasza reprezentantka otarła się o zwycięstwo, wygrywając pierwsze 2 sety finałowego pojedynku z 3 lata starszą Agata Klabińską z Gniezna. Niestety po przełamaniu, przy wyniku 7:7 w trzecim secie, Maja uległa starszej rywalce zajmując drugie miejsce.