Start » Co nowego » Drzwi Otwarte w SP4

Drzwi Otwarte w SP4

Wyświetlono 1 431 razy
DSCN5124_drzwi_otwarte_sp4_slider

fot. Beata Zboralska

Idea Drzwi Otwartych zakłada, że każdy zainteresowany może zapoznać się z funkcjonowaniem szkoły, do której chciałby uczęszczać. Tak przygotowaliśmy tegoroczną edycję Drzwi Otwartych, aby zaprezentować dzieciom i ich rodzicom jak rozwijamy swoje talenty.

DSCN5211_drzwi_otwarte_sp4_portal

fot. Beata Zboralska

Można więc było obejrzeć fotosy laureatów konkursów pozaszkolnych, uzdolnionych sportowców, a także naszych absolwentów, którzy w dorosłym życiu odnieśli sukcesy. Na sali gimnastycznej pani dyrektor Agnieszka Antczak przedstawiła ofertę jaką nasza placówka dysponuje, a dzieci klas młodszych zaprezentowały swoje talenty muzyczno-teatralne, taneczne, językowe i recytatorskie. Duże wrażenie na wszystkich wywarło przedstawienie pt. Czerwony Kapturek w języku angielskim.

DSCN5132_drzwi_otwarte_sp4_portal

fot. Beata Zboralska

W międzyczasie nasi wolontariusze (uczniowie klas IV-VI) częstowali najmłodszych „krówkami” z logo SP4 i zapraszali na spacer po szkole. Dzieci chętnie próbowały swoich sił w zajęciach plastycznych, bawiły się przy tablicy interaktywnej, uczyły się podstaw udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. Sala komputerowa i nowoczesna pracownia językowa także przyciągała wielu zainteresowanych rozwijaniem swoich zdolności. Można było pobawić się na placu zabaw oraz wziąć udział w zajęciach tenisa ziemnego.

DSCN5142_drzwi_otwarte_sp4_portal

fot. Beata Zboralska

Maluchy rozglądały się ciekawie, a ich rodzice mieli okazję porozmawiać z dyrektorem, nauczycielami, wychowawcami ze świetlicy i przekonać się, że ich dzieci mogą się w naszej szkole czuć dobrze i bezpiecznie. Cieszymy się, że z większością przybyłych gości spotkamy się już we wrześniu.

 

Barbara Cywińska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *