Start » Co nowego » Ferie na wesoło !

Ferie na wesoło !

Wyświetlono 1 567 razy

Jak przebiega praca archeologa oraz jakie sekrety kryje fizyczne laboratorium – w najbliższy weekend dowiedzą się tego najmłodsi goście dwóch wielkopolskich Centrów Handlowych Auchan. Podczas zimowych ferii na maluchy czekają również bezpłatne zajęcia językowe. Wstęp wolny!

Z myślą o wszystkich maluchach, które zimowy wypoczynek spędzają w mieście, wielkopolskie Centra Handlowe Auchan przygotowały wyjątkowe atrakcje.

W najbliższy weekend 23 i 24 stycznia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim na wszystkie dzieci czekają warsztaty małego archeologa. Podczas zajęć maluchy dowiedzą się, jak prowadzić wykopaliska, przygotować dokumentację czy konserwację zabytków. W specjalnym laboratorium maluchy obejrzą pod mikroskopem przygotowane wcześniej próbki, zaś w egipskim zakątku zapoznają się ze starożytnymi miarami i hieroglifami.

Z kolei goście Centrum Handlowego Auchan Komorniki będą mogli odkryć sekrety fizycznego laboratorium. Podczas warsztatów przeprowadzonych będzie wiele ciekawych eksperymentów fizycznych. Maluchy zobaczą między innymi, jak lewitują przedmioty, jak można zdmuchnąć świeczkę z odległości 10 metrów, czy jak stworzyć płonące bańki mydlane.

Dodatkowo od 25 do 29 stycznia w obu galeriach handlowych na najmłodszych czekają zajęcia językowe. Każdego dnia maluchy poznają podstawy innego języka – angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego czy hiszpańskiego.

Warsztaty małego archeologa odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2 w weekend 23 i 24 stycznia w godzinach 11.00-18.00, zaś warsztaty w laboratorium fizycznym odbędą się w Centrum Handlowym Auchan Komorniki przy ulicy Głogowskiej 432 w godzinach 11.00 – 18.00. Zajęcia językowe rozpoczną się w obu galeriach handlowych 25 stycznia i potrwają do 29 stycznia. Języki będzie można poznać w godzinach 15.00-19.00. Udział we wszystkich atrakcjach jest bezpłatny.

Harmonogram zajęć językowych:

Centrum Handlowe Auchan Komorniki:

  • 25 stycznia – język angielski
  • 26 stycznia – język niemiecki
  • 27 stycznia – język francuski
  • 28 stycznia – język włoski
  • 29 stycznia – język hiszpański

 

Centrum Handlowe Auchan Swadzim:

  • 25 stycznia – język hiszpański
  • 26 stycznia – język angielski
  • 27 stycznia – język włoski
  • 28 stycznia – język niemiecki
  • 29 stycznia – język francuski

Archeologia_auchan_portal

Laboratorium_auchan_portal


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *