Start » Slider » Gala Piosenki Biesiadnej w Arenie — zaproszenie

Gala Piosenki Biesiadnej w Arenie — zaproszenie

Wyświetlono 1 408 razy

1 (1)_gala_slider

Wielka Gala Piosenki Biesiadnej Zbigniewa Górnego powraca po 20 latach. Publiczność ponownie bawić się będzie przy dobrze znanych przebojach, które usłyszy jednak w nowych aranżacjach. Do wspólnego śpiewania poznańską publiczność zaprosi plejada gwiazd! Wydarzenie odbędzie się w Hali Arena już w poniedziałek 9 marca o godzinie 19:00.

3_gala_portal

„Człowiek-orkiestra”. Jak rzadko kiedy, określenie to idealnie pasuje do Zbigniewa Górnego. Ma głowę do komponowania znakomitej muzyki i sprawdzony zespół, który od lat świetnie realizuje jego pomysły. To broń, której Górny nie waha się użyć, kiedy trzeba stworzyć dobrą muzykę. I korzysta z niej od lat, ku zadowoleniu publiczności, która niezmiennie i tłumnie oklaskuje przygotowywane przez niego wydarzenia. W 1995 roku „Gala Piosenki Biesiadnej” z dnia na dzień podbiła serca nie tylko widzów oglądających wykonanie na żywo, ale i większości Polaków, bo wydarzenie transmitowała telewizyjna „Dwójka”. Teraz „Gala” powraca.

6_gala_portal

Są przeboje i przeboje. Podobnie zresztą jak wykonawcy i wykonawcy. O jednych zapominamy po kilku tygodniach, czasem po sezonie, a inne (inni) zostają w pamięci na lata. Zbigniew Górny wie – a to też wielka sztuka – jak dobrać repertuar i artystów. W jubileuszowej „Gali” usłyszymy więc wiele szlagierów sprzed 20 lat (m.in. „Konik na biegunach”, „Ore, ore”, „Szła dzieweczka” czy „Marianna”), które zaśpiewają sprawdzeni wykonawcy, jak choćby Majka Jeżowska, Katarzyna Jamróz, czy Krzysztof Piasecki. Wykonawcom towarzyszyć będzie – jakżeby inaczej – orkiestra pod dyrekcją Zbigniewa Górnego. Powrót do przeszłości? Podróż sentymentalna? Dla niektórych – pewnie tak. Ale, proszę Państwa! Ta muzyka wciąż żyje i wciąż ma się świetnie!

CENY BILETÓW:
– PLATINUM – 130 zł
– GOLD – 110 zł
– SILVER – 90 zł
– BRONZE – 70 zł
– STANDARD – 45 zł

Bilety od 45,00 złotych można kupić na stronie bilety.sollus.pl oraz w salonach empik i w serwisach eBilet.pl, KupBilecik.pl, eventim.pl, ticketpro.pl. Można również rezerwować je telefonicznie: 61 679 27 27.

 

GALA PIOSENKI BIESIADNEJ

Termin – 9.03.2015; godzina 19:00

Miejsce – Hala Arena

Wystąpią: Katarzyna Jamróz, Majka Jeżowska, Kwartet Rampa, Gang Marcela, Władysław Grzywna, Zbigniew Wodecki, Jacek Wójcicki, Krzysztof Piasecki i inni.

Reżyseria: Jacek Lisewski

 

Agencja artystyczna Sollus Group  www.sollus.pl

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *