Start » Co nowego » Gra terenowa „Wielkopolanie w Powstaniu Warszawskim”

Gra terenowa „Wielkopolanie w Powstaniu Warszawskim”

Wyświetlono 928 razy

W dniu 4 sierpnia 2018 roku o godzinie 11:00 poznański oddział Instytutu Pamięci Narodowej organizuje grę terenową „Wielkopolanie w Powstaniu Warszawskim”.

Gra terenowa będzie wykorzystywała elementy geocachingu — uczestnicy będą mieli za zadanie odnalezienie ukrytych w przestrzeni miejskiej kilku pojemników, w których będą umieszczone zadania do wykonania w miejscu ich ukrycia. Aby sprostać wyzwaniom, przed udaniem się na poszukiwania będzie można wysłuchać krótkiej prelekcji pracownika Oddziałowego Biura Edukacji Narodowej IPN w Poznaniu Witolda Sobóckiego na temat udziału Wielkopolan w Powstaniu Warszawskim oraz szczegółowych zasad gry. Dla uczestników, którzy wysłuchają prelekcji i wykonają zadania przewidujemy atrakcyjne materiały edukacyjne. Do udziału zapraszamy wszystkich chętnych: osoby indywidualne, grupy zorganizowane, dzieci i młodzież pod opieką dorosłych, a także pasjonatów, którym temat geocachingu nie jest obcy.

Zgłoszenia zawierające imiona i nazwiska prosimy do dnia 3 sierpnia do godziny 12:00 przesyłać na adres witold.sobocki@ipn.gov.pl.

Zapraszamy 4 sierpnia o godz. 11:00 do siedziby poznańskiego oddziału IPN przy ul. Rolnej 45a!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *