Start » Co nowego » Grudniowy weekend pełen atrakcji

Grudniowy weekend pełen atrakcji

Wyświetlono 1 601 razy

Galeria_Debiec_front_slider

Już w najbliższy weekend, tj. 12 i 13 grudnia, w Galerii Dębiec odbędą się świąteczne atrakcje. Dzieci będą mogły wziąć udział w kreatywnych warsztatach, których motywem przewodnim będzie Boże Narodzenie. Z kolei dorośli będą mogli otrzymać oryginalny kubek z grafiką zaprojektowaną przez ucznia poznańskiego Zespołu Szkół Licealno-Technicznych, którego projekt wygrał w konkursie organizowanym przez zarządcę Galerii Dębiec.

Warto przyjść do Galerii Dębiec w najbliższy weekend. Na dzieci czekają atrakcyjne warsztaty i zabawy przygotowane przez Kinder Park. W programie zaplanowane są m.in.: kreatywne warsztaty artystyczne, zdobienie pierniczków, dekorowanie świątecznych kartek i bombek, konkursy i quizy z nagrodami. Chętni będą mogli wziąć udział w zabawach w tunelu animacyjnym i zajęciach tanecznych. Będzie można zrobić zdjęcie ze Świętym Mikołajem, a gościem specjalnym będzie Bałwanek Olafek.

Poza tym za zakupy zrobione 12 i 13 grudnia br. na kwotę min. 50 zł będzie można otrzymać unikatowy kubek ozdobiony grafiką przygotowaną przez ucznia Zespołu Szkół Licealno-Technicznych w Poznaniu. Zaprojektowana grafika to zwycięska praca, która w listopadzie została wybrana przez Jury składające się z przedstawicieli Galerii Dębiec. Talenty i kreatywność uczniów i absolwentów Zespołu Szkół Licealno-Technicznych są regularnie wspierane i promowane w Galerii Dębiec m.in. poprzez organizowanie wystaw prac oraz konkursy z nagrodami.

Warsztaty świąteczne w Galerii Dębiec odbędą się 12 i 13 grudnia br., tj. w sobotę i niedzielę, w godzinach 10.00 – 18.00.

Więcej informacji: www.galeriadebiec.pl


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *