Start » Co nowego » Kalendarz rowerowy 2020

Kalendarz rowerowy 2020

Wyświetlono 465 razy

Lubońska marka Boutique rowerowy ROWER-POWER  należąca do Fundacji Pro Bike & Dance, wydaje ścienny kalendarz rowerowy 2020 w formacie A3. Znajdzie się w nim 14 kultowych rowerów z Polski, Niemiec, Anglii, Francji i ZSRR od XIX w. do czasów współczesnych.

Najstarszym rowerem w kalendarzu będzie damka niemieckiej firmy Hercules z r. 1896. Firma Hercules została założona w Norymberdze w 1886 r. przez 22-letniego Carla Marschütza. W pierwszym roku swojej działalności wyprodukowała 100 rowerów, a rok później już 400.  Hercules produkuje rowery do dnia dzisiejszego. Damkę Herculesa prezentuje Natalia Szymczak – zawodniczka klubu kolarskiego UKS TFP Mróz Jedynka Kórnik –  1-sza Górska Szosowa Wicemistrzyni Polski w kategorii juniorek na rok 2018. W roku 2019 zajęła ona 2. miejsce w sprincie drużynowym na Mistrzostwa Polski LZS i 3. na 500 m w Mistrzostwach Polski w konkurencjach nieolimpijskich.

Zdjęcie powstało na dworcu w Puszczykowie.

Do 30 listopada trwają zapisy na kalendarz z 10% rabatem pod adresem e-mail: iwona.cerba@rower-power.pl. Na osoby, które kupią kalendarz w przedsprzedaży oprócz rabatu czekają atrakcyjne, rowerowe  bonusy.

Wieści Lubońskie są patronem medialnym kalendarza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *