Start » Co nowego » Knoocker – interaktywna gra w SP4

Knoocker – interaktywna gra w SP4

Wyświetlono 2 515 razy

Czy coś jeszcze jest w stanie nas zaskoczyć? Oczywiście, że tak!

Nowoczesna, interaktywna gra Knoocker zawitała w Szkole Podstawowej nr 4 w Luboniu. Knoocker to sport, nauka i zabawa w jednym.

Unikalny sposób grania polega na rzucaniu piłkami w animacje pojawiające się na interaktywnej ściance. To nowatorskie rozwiązanie jest w zupełności polską technologią oraz wykonaniem i stanowi nieocenioną pomoc dydaktyczną. Dzięki Knoocker można z powodzeniem przeprowadzić rozgrzewkę przed zajęciami wf, zorganizować zawody sportowe czy też użyć Knoocker jako tablicy interaktywnej i wyświetlać materiały dydaktyczne w postaci prezentacji czy filmów. Tak szerokie zastosowanie Knoocker sprawia, że gra ta wprowadza zupełnie nową jakość kształcenia w obszar edukacji szkolnej.

Jedna ze szkół w Luboniu zdecydowała się wdrożyć to nowoczesne narzędzie dydaktyczne do swojej szkoły. Jest to wielki przełom w szkolnictwie i perspektywa całkowicie nowego sposobu nauki poprzez zabawę.

Po za tym ruch to zdrowie! Nie dziwnym więc jest, że Knoocker wywołuje duży entuzjazm, zarówno u dzieci, jak i dorosłych, zyskując coraz większą rzeszę fanów.

Pozostaje tylko wstać i włączyć się do gry!

www.knoocker.com

https://www.facebook.com/knoocker

Weronika Kucia


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *