Start » Slider » Kolejne starty tenisistów LKTS Luvena Luboń

Kolejne starty tenisistów LKTS Luvena Luboń

Wyświetlono 2 013 razy

Julia Gładysz i Damian Pyśk zakończyli w sobotę udział w 1 Grand Prix Polski Żaczek i Żaków w tenisie stołowym. Turniej rozgrywany był na obiektach Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Łodzi. Łącznie startowało 150 uczestników. Damian awansował do turnieju finałowego po dwóch zwycięstwach w grupie. Po dwóch porażkach w fazie pucharowej zakończył rywalizację w przedziale 25-32. Julia wywalczyła kwalifikację do turnieju głównego podczas piątkowych eliminacji zajmując 2 miejsce w grupie. Dziś po jednym zwycięstwie w grupie i rywalizacji w turnieju pocieszenia zakończyła zawody na miejscach 41-48. Nasi reprezentanci odnieśli kilka cennych zwycięstw, a zdobyte doświadczenie zaprocentuję w przyszłości. Julia i Damian należeli do najmłodszych uczestników turnieju.

24 i 27 października w Pecnej odbyły się Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym. W składach zespołów znaleźli się wychowankowie LKTS Luvena Luboń Maja Zielińska, Janek Kuźniarek i Krzysztof Witkowski. Nasi tenisiści zaprezentowali wysoki poziom umiejętności i osiągnęli kolejny sukces. Dziewczyny zdobyły drugie, a chłopcy pierwsze miejsce i zakwalifikowali się do mistrzostw rejonowych.

Pierwszą porażką w sezonie zakończył się mecz na szczycie 4 ligi mężczyzn, w którym dotychczasowy lider MKTS Opalenica podejmował v-ce lidera LKTS Luvena Luboń. Bardziej doświadczony zespół wygrał po emocjonującym spotkaniu 10 do 5.

Już 8 listopada kolejne wyjazdowe spotkanie tym razem w Komornikach.

Natomiast 2 listopada (niedziela) odbędzie się 3. turniej z cyklu Halamus Luboń Cup 2014

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Piotr Ciszak

Julia Gładysz i Damian Pyśk na I GP Żaków w Łodzi Julia Gładysz i Damian Pyśk z trenerem Mariuszem Pyśkiem


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *