Start » Co nowego » Miłosne uniesienia w Galerii A2

Miłosne uniesienia w Galerii A2

Wyświetlono 1 586 razy

Najpiękniejsze piosenki miłosne wykonane na żywo, możliwość poznania swojej drugiej połówki podczas oryginalnej randki, rozpływające się w ustach różowe chmurki, warsztaty ozdabiania słodkich serduszek oraz tworzenia miłosnych kartek, a także walentynkowa fotobudka i romantyczne wyzwanie dla par połączone z konkursem to propozycje, jakie Galeria A2 przygotowała dla swoich Klientów z okazji Święta Zakochanych.

Już od południa na odwiedzających centrum czekać będzie wiele walentynkowych atrakcji, a pierwszymi z nich będą warsztaty ozdabiania lizaków oraz tworzenia kartek walentynkowych, które będzie można podarować swoim najbliższym. Zajęcia te odbywać się będą przez cały dzień. Na piętrze Galerii od godziny 16:00 usłyszeć będzie można najpiękniejsze piosenki miłosne, wykonywane na żywo przez uczestniczkę programu The Voice of Poland – Ewę Michrowską przy akompaniamencie Krzysztofa Raduły.

Wszystkie osoby poszukujące swojej drugiej połówki będą miały okazję poznać ją od 14:00 do 20:00 podczas szybkich randek, przygotowanych wspólnie z firmą „Randka z Poznaniem” – organizatorem speed dating w całej Polsce. Zapisy do odpowiednich grup wiekowych możliwe będą na kilka sposobów: bezpośrednio przez stronę internetową www.randkazpoznaniem.pl, po pobraniu i wypełnieniu formularza zamieszczonego na Facebooku Galerii A2 oraz odesłaniu go na adres: zapisy@randkazpoznaniem.pl, po wypełnieniu formularza dostępnego w centrum oraz dzięki rejestracji przy stoisku w trakcie trwania imprezy w godzinach 12:00-18:30.

Nie zabraknie także fotobudki, umożliwiającej wykonanie pamiątkowego zdjęcia z ukochaną osobą oraz słodkich pyszności w postaci waty cukrowej. W odosobnionym zakątku wszystkie pary będą miały okazję przez pięć minut spojrzeć sobie głęboko w oczy by następnie podzielić się refleksją z tego doświadczenia, zapisując własne przemyślenia. Osoby, które zdecydują się sfotografować swoje zapiski i zamieścić je pod postem na facebookowym profilu Galerii wezmą udział w konkursie. Na wszystkich Klientów Galerii czekają także balony-serduszka.

Walentynkowe atrakcje odbywać się będą od godziny 12:00 do godziny 20:00 na obu poziomach Galerii.

 

Dodatkowe informacje:

Galeria A2 Galeria A2, czyli nowoczesne centrum handlowo-usługowe o powierzchni całkowitej 19 400 mkw (powierzchnia najmu 7 770 mkw) została otwarta 27.11.2015 r. przy ulicy Głogowskiej 440. Atutem Galerii jest jej lokalizacja – bezpośrednie sąsiedztwo autostrady A2 i węzła komunikacyjnego z bardzo dobrym dojazdem do centrum Poznania i innych miejscowości Wielkopolski. Dodatkowo, usytuowanie w pobliżu Auchan Komorniki, Leroy Merlin, Decathlon, Norauto, Jysk i Agata Meble zapewnia komfort nowoczesnych zakupów. Galeria A2 dotychczas przygotowała dla swoich Klientów 276 miejsc parkingowych: 187 na podziemnym parkingu oraz 89 na parkingu zewnętrznym. Funkcjonalny układ czterech niezależnych wejść oraz komunikacja schodami ruchomymi na I piętro umożliwiają wygodne przemieszczanie się po pasażu. Łączna liczba lokali na wynajem wynosi około 40 miejsc. Aktualnie pozyskano m.in. takich najemców, jak: H&M, Rossmann, Piotr i Paweł, Pepco, Fabryka Formy, Martes Sport, Recman, Pizzeria Biesiadowo czy Dom Leków. Dojazd do Galerii A2 środkami komunikacji miejskiej z pętli Górczyn umożliwiają linie autobusowe 80, 703, 704 i 710, z pętli Dębiec: linia 611 oraz z Lubonia – linia 690.

Galeria_A2_walentynki_portal


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *