Start » Co nowego » Osoba niepełnosprawna – pracownik pasmanterii

Osoba niepełnosprawna – pracownik pasmanterii

Wyświetlono 1 374 razy

niepelnosprawni-logo_slider

Praca w sklepie pasmanteryjnym, to idealne zajęcie dla osoby posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności, która chce każdego dnia przebywać między ludźmi. Praca na tym stanowisku nie wymaga posiadania szczególnych kwalifikacji. Sprzedawca w sklepie pasmanteryjnym powinien posiadać chociaż podstawową wiedzę na temat branży pasmanteryjnej i krawieckiej. Często klienci zaglądający do sklepu oczekują fachowej porady dotyczącej wyboru odpowiedniego materiału: nici krawieckiej, przyborów do szycia, tasiemek itd.

Pracownik pasmanterii nie może być uczulony na kurz i środki chemiczne. Ten drugi alergen dotyczy przede wszystkim osób sprzątających w tego rodzaju sklepie. Nie mogą być one uczulone ani na środki chemiczne, ani na lateks i składniki produktów do czyszczenia.

W sklepie pasmanteryjnym można objąć także stanowisko kierownicze. Kierownik sklepu dba o dobre stosunki kadrowe w pracy, czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu. Nawiązuje kontakt z dostawcami towarów. Kierownik sklepu musi być osobą otwartą oraz bardzo odporną na stres.
Osoby niepełnosprawne mogą pracować w pasmanterii. Dlatego zapraszamy właścicieli sklepów z wyrobami przeznaczonymi do szycia do zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Informacje na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie www.PartnerFirm.pl lub pod nr telefonu 537 990 017


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *