Start » Co nowego » Osoba niepełnosprawna – pracownik pasmanterii

Osoba niepełnosprawna – pracownik pasmanterii

Wyświetlono 1 329 razy

niepelnosprawni-logo_slider

Praca w sklepie pasmanteryjnym, to idealne zajęcie dla osoby posiadającej orzeczenie o niepełnosprawności, która chce każdego dnia przebywać między ludźmi. Praca na tym stanowisku nie wymaga posiadania szczególnych kwalifikacji. Sprzedawca w sklepie pasmanteryjnym powinien posiadać chociaż podstawową wiedzę na temat branży pasmanteryjnej i krawieckiej. Często klienci zaglądający do sklepu oczekują fachowej porady dotyczącej wyboru odpowiedniego materiału: nici krawieckiej, przyborów do szycia, tasiemek itd.

Pracownik pasmanterii nie może być uczulony na kurz i środki chemiczne. Ten drugi alergen dotyczy przede wszystkim osób sprzątających w tego rodzaju sklepie. Nie mogą być one uczulone ani na środki chemiczne, ani na lateks i składniki produktów do czyszczenia.

W sklepie pasmanteryjnym można objąć także stanowisko kierownicze. Kierownik sklepu dba o dobre stosunki kadrowe w pracy, czuwa nad prawidłowym funkcjonowaniem sklepu. Nawiązuje kontakt z dostawcami towarów. Kierownik sklepu musi być osobą otwartą oraz bardzo odporną na stres.
Osoby niepełnosprawne mogą pracować w pasmanterii. Dlatego zapraszamy właścicieli sklepów z wyrobami przeznaczonymi do szycia do zatrudniania osób niepełnosprawnych.

Informacje na ten temat znajdziecie Państwo na naszej stronie www.PartnerFirm.pl lub pod nr telefonu 537 990 017


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *