Start » Co nowego » Przejmij inicjatywę! Lubońska Inicjatywa Obywatelska

Przejmij inicjatywę! Lubońska Inicjatywa Obywatelska

Przejmij inicjatywę! Lubońska Inicjatywa Obywatelska
Wyświetlono 717 razy

Dialog, konkretne działania i realizacja potrzeb mieszkańców – to podstawowe zadania, jakie stawia przed sobą Lubońska Inicjatywa Obywatelska. LIO jest platformą współpracy pełnych pasji społeczników i doświadczonych samorządowców (m.in. Magdalena Woźniak-Patej, Magdalena Nyćkowiak-Filusz, Anna Stankowiak-Bożełko, Janusz Dagoń, Adam Dworaczyk). W naszym gronie mamy specjalistów z wielu branży m.in.: prawników, inżynierów, naukowców, przedsiębiorców, nauczycieli, oraz kadrę zarządzającą.

Naszym celem jest poprawa warunków życia w mieście, wynikająca z potrzeb jego mieszkańców. Będziemy startować w wyborach samorządowych. Dołożymy wszelkich starań, aby Luboń stał się miejscem, w którym słucha się jego obywateli. Nie obiecujemy rzeczy niemożliwych do zrobienia, będziemy konkretnie i rzeczowo osiągać zamierzone inicjatywy wskazane przez mieszkańców.

Jeżeli chcesz nas lepiej poznać – zapraszamy na naszą stronę internetową: www.lio.org.pl. Zachęcamy także do kontaktu mailowego: inicjatywa@lio.org.pl bądź pod numerem 662 033 856.

Zapraszamy!

Lubońska Inicjatywa Obywatelska

Opublikowano: ,,Wieści Lubońskie” 06-2014


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *