Start » Co nowego » Rok szkolny na sportowo w LOSiR

Rok szkolny na sportowo w LOSiR

Wyświetlono 450 razy

Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji to zobowiązująca nazwa. Sport i rekreacja muszą iść tu w parze. Nie inaczej będzie w kolejnym roku szkolnym, a wszystko to dzięki współpracy LOSiR-u z Akademią Judo Poznań, która kolejny raz będzie trenować młodych adeptów sportu rodem z Japonii.

– Ogromnie się cieszę, że zarówno LOSiR jak i władze Lubonia są nam przychylne i otwarte na współpracę. Akademia Judo jest przemyślaną siecią ośrodków szkoleniowych, w których uczymy i bawimy – twierdzi prezes poznańskiego klubu Radosław Miśkiewicz. Jego „rodzina”, jak sam nazywa drużynę, rozwija się z roku na rok i chce, by ten progres był coraz większy.

– Luboń stwarza nam wspaniałe warunki do rozwoju dzieci, więc chcemy ten fakt wykorzystać w stu procentach. Wszystko dla  najmłodszych. Czasy są takie, że sport ma czasami trudną walkę z komputerem. My to zmieniamy od najmłodszych lat – deklaruje Miśkiewicz, którego Akademia prowadzi w Luboniu zajęcia dla trzech grup wiekowych  (4-6 lat, 7-9 lat, 10 lat i starsi). Zajęcia rozpoczną się 03.09.2019r.

– Im wcześniej, tym lepiej! – zachęca Dariusz Migdałek, który prowadzi zajęcia w hali przy Kołłątaja. Wyjaśnia jednocześnie, że rodzice tak młodych dzieci nie powinni bać się tego sportu. – Trening dla najmłodszych to gry i zabawy ruchowe z elementami judo. Dzieciaki mają po prostu frajdę, poznając krok po kroku tajniki tego sportu. Sportu, który – mimo wielkich tradycji z olimpijskimi na czele – jest w Polsce dość egzotyczny – zauważa trener.

– Nasza zawodniczka Eliza Wróblewska jest objęta programem szkoleniowym przygotowującym najzdolniejszych judoków w Polsce do Igrzysk Olimpijskich w Tokio. Oprócz tego zdobyliśmy już niezliczoną liczbę medali na zawodach rangi krajowej i europejskiej z Pucharem Europy włącznie. Chcemy, by może właśnie ktoś z Lubonia dołączył do grona medalistów olimpijskich. Dlaczego nie? – kończy z uśmiechem Radosław Miśkiewicz.

Zapraszamy na zajęcia:  Luboń, LOSIR, ul. Kołłątaja 2.

 

Godziny:

Grupa FUNNY JUDO 4-6 LAT:

WTOREK, CZWARTEK 16:30-17:00

Grupa DZIECI STARSZE 7-9LAT

 WTOREK, CZWARTEK 17:00-18:00

Grupa DZIECI STARSZE 10- LAT I STARSI

WTOREK, CZWARTEK 15:30-16:30

 

Program wspierany jest przez Urząd Miasta Luboń.

Zapisy do klubu są otwarte, a więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.akademiajudo.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *