Start » Co nowego » SARSA w Luboniu?

SARSA w Luboniu?

Wyświetlono 2 909 razy

Uczniowie Gimnazjum nr 2 w Luboniu postanowili wziąć udział w konkursie organizowanym przez Eska TV „W szkole gramy”. Naszym zadaniem było nakręcenie teledysku do piosenki Sarsy Markiewicz „Naucz mnie”. W rolach głównych wystąpili Karolina Zawada (Sarsa) i Łukasz Kalinowski, który wraz z Michaliną Maćkowiak, był także pomysłodawcą naszego udziału. Dlaczego zdecydowaliśmy się nagrać własny clip? Przede wszystkim  na wspaniałą zabawę, ale również ze względu na nagrodę, którą jest 10 000 złotych i koncert piosenkarki zorganizowany w naszym gimnazjum.

W konkursie udział biorą uczniowie szkół z całej Polski. Zgłoszenia przyjmowane były do 4 grudnia 2015. 10 grudnia jury konkursu wyłoni finalistów, twórców najlepszych filmów. Serdecznie zachęcamy Was do oglądania, komentowania i udostępniania. Czekamy na wyniki, trzymajcie kciuki! Teledysk wyszedł bardzo dobrze i mamy duże szanse na finał. Głosowanie trwające do 21 grudnia zadecyduje czy wygramy i czy SARSA przyjedzie do Lubonia, na koncert której już dziś wszystkich zapraszamy.

Od 10 grudnia (wieczorem) zachęcamy wszystkich do głosowania na ESKA TV. Instrukcja do głosowania pojawi się w opisie filmu.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *