Start » Co nowego » Studia podyplomowe i studium pomaturalne dla seniorów

Studia podyplomowe i studium pomaturalne dla seniorów

Wyświetlono 929 razy

OFERTA
Studia podyplomowe i studium pomaturalne

kierunek: dziennikarstwo obywatelskie

W związku ze zwiększającą się liczbą osób w wieku 60 plus i programami aktywizacji społecznej tej grupy Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych uruchamia studia dla Seniorów. Studenci-Seniorzy, którzy będą kończyli studia uzyskają dyplom studiów podyplomowych bądź studium pomaturalnego.

Studia będą odbywały się w trybie cotygodniowych spotkań, które w zależności od woli grupy studentów będą przeprowadzane w dni powszednie lub w weekendy.

Proponujemy studia podyplomowe lub studium pomaturalne przygotowujące do prowadzenia i redagowania mediów lokalnych/obywatelskich/parafialnych na kierunku dziennikarstwo obywatelskie.

Biorąc pod uwagę możliwości finansowe emerytów i rencistów warunkiem tej formy aktywizacji jest zagwarantowanie pokrycia kosztów studiów przez Senioralny Fundusz Stypendialny realizowany przez Fundację WSUS. Innymi słowy, każdy Student-Senior otrzyma stypendium na studia pokrywające sto procent kosztów edukacji. Będziemy wdzięczni za rozpowszechnienie tej informacji wśród Seniorów.
Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres rekrutacja@wsus.poznan.pl lub listownie na Wydział Prawa i Komunikacji Społecznej Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych, 60-734 Poznań, ul. Głogowska 26.

Z poważaniem
prof. dr hab. Michał Iwaszkiewicz
Rektor Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych w Poznaniu

Wszelkie pytania prosimy kierować do:

Magdalena Szkiełka, tel. 061 886 28 42 m.szkielka@wsus.poznan.pl
Magdalena Słocińska, tel. 061 886 28 33 m.slocinska@wsus.poznan.pl

 

Dodatkowo Wieści Lubońskie zapewniają możliwość realizacji siebie w tej dziedzinie w Niezależnym Miesięczniku Mieszkańców.

Studia senoralne WPiKS edycja 2018

 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *