Start » Co nowego » Terminarz rozgrywek piłkarskich

Terminarz rozgrywek piłkarskich

Wyświetlono 1 468 razy

Stella-Suchy Las 02 fWSzcz

Terminarz rozgrywek Pogromu Luboń

30 sierpnia, godz. 17 Pogrom Luboń – Orły Plewiska
5 września, godz. 16 Las Puszczykowo – Pogrom Luboń
13 września, godz. 16 Pogrom Luboń – KS Uchorowo
20 września, godz. 16 Złoci Złotkowo – Pogrom Luboń
27 września, godz. 16 Pogrom Luboń – Rożnovia Rogożno
4 października, godz. 18 Poznańska 13 Poznań – Pogrom Luboń
11 października, godz. 16 Pogrom Luboń – NKS Niepruszewo
18 października, godz. 15 Pogrom Luboń – Kadet Koziegłowy
24 października, godz. 15 Okoń Sapowice – Pogrom Luboń
8 listopada, godz. 14 Pogrom Luboń – Odlew Poznań
15 listopada, godz. 13 LKS Lipa – Pogrom Luboń

Terminarz LKS-u

22 sierpnia, godz. 12 Luboński KS – Spójnia Strykowo
30 sierpnia, godz. 11 Polonia Poznań – Luboński KS
5 września, godz. 12 Luboński KS – Lipno Stęszew
12 września, godz. 12 Luboński KS – Concordia Murowana Goślina
19 września, godz. 16 Warta Śrem – Luboński KS
26 września, godz. 12 Luboński KS – Vitcovia Witkowo
3 października, godz. 16 Kłos Zaniemyśl – Luboński KS
10 października, godz. 12 Luboński KS – Piast Kobylnica
17 października, godz. 16 Wiara Lecha Poznań – Luboński KS
24 października, godz. 12 Luboński KS – Orkan Konarzewo
31 października, godz. 14 OTPS Winogrady Poznań – Luboński KS
7 listopada, godz. 12 Luboński KS – 1920 Mosina
14 listopada, godz. 14 Wielkopolska Komorniki – Luboński KS

Terminarz rozgrywek Stelli

23 sierpnia, godz. 14 Orkan Jarosławiec – Stella Luboń
30 sierpnia, godz. 14 Clescevia Kleszczewo – Stella Luboń
5 września, godz. 17 Stella Luboń – Lotnik 1997 Poznań
13 września, godz. 11 Lider Swarzędz – Stella Luboń
19 września, godz. 16 Stella Luboń – KS 1999 Łopuchowo
26 września, godz. 16 Jurand Koziegłowy – Stella Luboń
3 października, godz. 16 Stella Luboń – Czarni Czarniejewo
10 października, godz. 15 Zawisza Dolsk – Stella Luboń
17 października, godz. 15 Stella Luboń – Maratończyk Brzeźno
25 października, godz. 12 Przemysław Poznań – Stella Luboń
7 listopada, godz. 14 Stella Luboń – Polonia II Środa Wlkp.
11 listopada, godz. 14 Pogoń Książ Wlkp. – Stella Luboń
14 listopada, godz. 14 Stella Luboń – Phytopharm Klęka
WS

 


Więcej artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *