Start » Co nowego » Z lokalizacji do reprezentacji

Z lokalizacji do reprezentacji

Wyświetlono 1 436 razy

IMG_0568

Na piłkarską scenę w Puszczykowie powróciły Wielkopolsko – Lubuskie Ligi Piłkarskie. W rozgrywkach biorą udział wszyscy zawodnicy naszej Akademii. W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 4,5 tysiąca młodych piłkarzy, grających na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz walczy o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

Jak co tydzień – 21 maja młodzi adepci futbolu będą rywalizować ze swoimi rówieśnikami. O wyjątkowości i prestiżu Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich stanowi nie tylko udział w jedynych takich rozgrywkach na terenie całego kraju, ale i możliwość sprawdzenia własnych umiejętności.

– Miło nam, że już po raz kolejny możemy gościć wszystkie piłkarskie talenty na Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich. Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający na co dzień pod egidą naszego Klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozbijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, trener w Akademii Piłkarskiej Reissa.

To właśnie turniej ma służyć podsumowaniu dotychczasowych prac i starań. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację. Liga dając niepowtarzalną szanse na rozwój piłkarskich umiejętności uczy młodych miłośników futbolu kreatywności, współpracy i walki w duchu fair play.

Serdecznie zapraszamy na kolejne rozgrywki, które odbędą się 21 maja (sobota) na Boisku przy ul. Jarosławskiej w Puszczykowie o godzinie 9:00. O najwyższe trofea będą rywalizować drużyny z Kórnika, Lubonia, Puszczykowa, Szczepankowa i Środy Wlkp. Więcej informacji u koordynatora lokalizacji Bartosza Bogusza – 600 925 141  oraz na www.wllp.pl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *