Start » Wydarzenia » Akademicki biznes od podstawówki

Akademicki biznes od podstawówki

Wyświetlono 598 razy

Ruszyła kolejna edycja Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego i Akademii Młodego Ekonomisty. Obecnie trwają zapisy na semestr zimowy.  Na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, kształcić się będzie niemal 120 gimnazjalistów i tyle samo uczniów szkół podstawowych.

Rejestracja potrwa do 17 września.

Ekonomiczny Uniwersytet Dziecięcy

Osoby zainteresowane zapisaniem dziecka z roczników 2000-2004 do Ekonomicznego Uniwersytetu Dziecięcego proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. W przypadkach gdy liczba zgłoszeń przekroczy limit miejsc, na zajęcia kwalifikowane będą osoby w drodze losowania. Dzieci, których zgłoszenia zostaną wylosowane, otrzymają status studenta EUD. Rejestracja i udział w zajęciach są darmowe.

Akademia Młodego Ekonomisty

Rodzice, którzy chcą zapisać gimnazjalistę na zajęcia, proszeni są o wypełnienie formularza rejestracyjnego w dniach aktywnej rejestracji, czyli do 17 września. Zajęcia odbywające się w ramach AME są darmowe. Misją organizatorów AME jest kształtowanie postaw i propagowanie edukacji ekonomicznej w społeczeństwie, również wśród jego najmłodszej części.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *