Start » Slider » Jesienny turniej w bule

Jesienny turniej w bule

Wyświetlono 673 razy

5 października 2014 r. odbył się Jesienny Turniej w bule zorganizowany przez  Klub Lubońska Petanka i LOSiR Sp z o.o. W zawodach rozegranych w piękną jesienną niedzielę na dystansie 7 rund zmierzyło się  wzięło 25 dubletów z Gostynia, Poznania, Śremu, Pobiedzisk, Gorzowa Wlkp. i Lubonia.
Na podium znalazły się zespoły, które miały na koncie 6 wygranych meczów. Najlepiej  wypadł zespół ZAKAZ KULANIA: Paweł Pieprzyk, (ubiegłoroczny zwycięzca Pucharu Polski Dubletów) i Dawid Wojciechowski, drugie miejsce wywalczyli reprezentanci Śremskiego Klubu Petanque: Tadeusz Tomczak i Maciej Maćkowiak z drużyny GEPARD,  trzecie miejsce zajęli obecni wicemistrzowie Polski, również reprezentanci ŚKP – ZŁOTY TEAM w składzie Marek Maćkowiak i Leszek Złotowski. W pierwszej dziesiątce uplasowały się aż 3 zespoły reprezentujące nasze miasto.
Najlepszych nagrodzono pucharami, rozdano 3 dwuosobowe zaproszenia do kawiarni – Ogrodu Różanego Café w Luboniu, a także nagrody rzeczowe.
Dla zawodników przygotowano chleb ze smalcem, obiad, ciasto oraz kawę i herbatę.

Turniej zorganizowany został z okazji 60-lecia lokacji Lubonia i współfinansowany był ze środków otrzymanych z Urzędu Miasta Luboń.

Galeria zdjęć znajduje się na stronie: www.facebook.com/lubonskapetanka.

tekst i fot. Karolina Fabiś

 

 


Komentarze (1)

  1. Maria pisze:

    Bule są fajne 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *