Start » Sól w oku / listy » Co wolno wojewodzie, to nie tobie…

Co wolno wojewodzie, to nie tobie…

Wyświetlono 1 769 razy

Czyj to pojazd i jaki daje przykład innym?   Oceńcie sami.

wóz_burmistrza_DSCF5212

 

Komentarze 10 komentarzy

 1. majka pisze:

  Ostatnio kilka metrów dalej, bezpośrednio przy pasach stał sobie inny samochód, do ktorego wsiadała pani z zakupami z miodziojadła :O jechałam autem i niestety nie mogłam zrobić fotki, ale bezmyślność ludzi jest fascynująca… Ten przykład parkowania to pikuś 🙂

 2. Rafał Wojtyniak pisze:

  Pikuś – bo tu chodziło bardziej o sprawcę niż o wagę wykroczenia 🙂

 3. Redaktory pisze:

  Ile redaktory czaily sie pod UM zeby zrobic to zdjecie? Tydzien? Dowcip na poziomie przyprawiania brody albo wytykania krawata. Do porządnej pracy sie wez jeden z druga! Ta schodzi schodzi na psy!

  • antyred pisze:

   Przeceniasz zaangażowanie redaktorów tego portalu. Powinni oni w tym przypadku wezwać Policję i zrobić fotki jak auto jest odholowane 🙂

 4. Rafał Wojtyniak pisze:

  Jeśli człowiek przejeżdża, widzi coś, to dlaczego by tego nie uwiecznić? Z powodu innych ciekawszych zajęć, marnotrawstwem byłoby oczekiwanie na coś, co może nigdy nie nastąpić. Podobnie – jak oczekiwanie w pobliżu skrzyżowania na jakąś kolizję. Wiadomo, że może się wydarzyć. Ale kiedy? Może akurat w momencie, kiedy na chwilę odwrócę głowę w drugą stronę? Może dopiero za miesiąc? Rok?
  Użytkowniku „Redaktory” – tak się składa, że nie Ty nam płacisz by decydować o tym, czym w danej chwili mamy się zajmować i ile na to czasu poświęcać. Nie czytaj wybiórczo, tylko wszystko co znajduje się na portalu i w wydaniu papierowym – wtedy zrozumiesz, że tego nie tworzy się w 5 minut siedząc sobie w domku.
  Jeśli by została wezwana policja, to zaraz by się odezwały głosy o nadmiernym zaangażowaniu i robieniu z człowieka kryminalisty. Jeśli już, to skończyło by się na upomnieniu, bo blokad nie ma, a odholować nie ma potrzeby – pojazd parkujący w tym miejscu nie zagraża bezpieczeństwu na drodze i nie ogranicza widoczności, jedynie narusza PoRD art. 49 pkt 1.

 5. Antonina pisze:

  Ja przeczytałam ostatnie WL prawie całe i niestety mam wrażenie, sądzę że nie ja jedna, że gazeta zamienia się w trybunę partyjną LIO i P. Samulczyka. Poziom i stopień nienawiści do konkurencji i władzy jest taki, że sprawą moim zdaniem sprawą powinna zająć się Rada Etyki Mediów albo inny organ. Jak będę miała trochę czasu to chyba sama do nich napiszę.

 6. Rafał Wojtyniak pisze:

  Hmm… A ja wręcz przeciwnie, słyszałem zarzuty, że WL jest przychylne FOL a w szczególności pani Machalskiej 😀
  Może nie należy sugerować się wyłącznie ostatnim numerem WL, tylko przejrzeć wszystkie wcześniejsze, dotyczące tegorocznych wyborów samorządowych.

 7. Antonina pisze:

  Panie Rafale proszę się nie ośmieszać…

  • Mahal pisze:

   Użytkownik Antonina musi tak pisać bo jest z ugrupowania kandydatki. Po co dziennikarz tłumaczy się ze swojej pracy anonimowym hejterom? Tylko w reżimowych standardach jest przyjęte, że po wytknięciu błędów grupie trzymającej władzę, piętnuje się dziennikarzy a nie tych, którzy zawinili. To daje ogląd sytuacji jaka nastąpi po wyborach.

 8. Michał pisze:

  Takie parkowanie i tak nie jest najgorszym z tych, które widziałem. Nagminnym jest jednak parkowanie na miejscu dla inwalidów przez osoby nieupoważnione, to jest coś co boli mnie najbardziej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *