Start » Co nowego » Czyste Country

Czyste Country

Wyświetlono 684 razy

10-12 sierpnia br. odbył się Międzynarodowy Festiwal „Czyste Country” w Wolsztynie, na który prócz miłośników muzyki country i entuzjastów historii, a także dziejów Dzikiego Zachodu przybyli jak co roku członkowie zarazem  sympatycy Kowbojskiego Miasteczka w Luboniu k/Poznania. Festiwal narodził się dziewięć lat temu ale wciąż przyciąga do Wolsztyna tysiące fanów i być może przyszłych fanów. Ze sceny zabrzmiała muzyka country w wykonaniu międzynarodowej grupy artystów cieszących się dużą popularnością i renomą. Odbyły się występy młodych utalentowanych debiutantów, którzy dostarczyli wiele miłych niespodzianek. W kościele Św. Józefa miała miejsce niedzielna msza święta country i gospel z udziałem artystów estradowych.

Było można zaobserwować, że countrowcy, to jedna wspólna rodzina, którą łączy muzyka i przyjaźń dająca poczucie wolności oraz radości.

Zbigniew Henciel


Więcej artykułów

Komentarze 2 komentarze

 1. Adam pisze:

  Czytam, że odbył się festiwal Country, a innym razem, że można było zbadać się za darmo. Chciałbym o tym wszystkim dowiedzieć się przed faktem!, a nie postfaktum – gdy już jest za późno, bo chętnie bym skorzystał.

 2. Zbigniew Henciel pisze:

  Witam
  Informacje są zawsze podawane lub udostępniane wcześniej przed danym wydarzeniem.
  Wystarczy śledzić Fb.
  Zbigniew

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *