Start » Slider » Ferie w Luboniu

Ferie w Luboniu

Ferie w Luboniu
Wyświetlono 3 960 razy

Po niedawnej, wyjątkowo długiej przerwie świątecznej nadszedł czas na kolejne dni wolne od zajęć szkolnych. Od 16 lutego do 1 marca w naszym województwie trwać będą bowiem ferie zimowe. Poniżej przedstawiamy informacje na temat atrakcji dla dzieci i młodzieży zorganizowanych w Luboniu.

Ośrodek Kultury, ul. Sobieskiego 97

Organizuje półkolonie (odpłatne) dla dzieci w wieku 6-12 lat w terminie: 16 – 20 lutego. Będą miały formę wyjazdową, w programie m.in.: basen, kino, wycieczki do muzeum. Zapisy trwały od 15.12.2014, lista jest już zamknięta.

LOSiR, ul. Kołłątaja 2

Luboński Ośrodek Sportu i Rekreacji organizuje zimowe warsztaty dla dzieci i młodzieży w dwóch tygodniowych turnusach: 16 – 20 lutego i 23 – 27 lutego, w godz. 8 – 16. Uczestniczący będą się zapoznawać z dyscyplinami sportu (sporty walki, tenis stołowy, gimnastyka korekcyjna, gry i zabawy oraz zespołowe). Planowane są też zajęcia plastyczne. Organizator zapewnia obiady. Koszt uczestnictwa w turnusie – 170 zł. Zgłoszenia są przyjmowane pod numerem telefonu 61 899 22 35 (wypełniony formularz należy dostarczyć do biura LOSiR) oraz mailowo: losir@losir.eu (należy przesłać wypełniony formularz, dostępny na www.losir.eu).

Biblioteka Miejska, ul. Żabikowska 42

Organizuje półkolonie dla dzieci w pierwszym tygodniu ferii, tj. 16 – 20 lutego. Program zajęć jest dostępny na miejscu.

Oświata

Informacje na temat półkolonii organizowanych przez placówki oświatowe będą dostępne pod koniec stycznia w Urzędzie Miasta.

Agata Samol


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *