Start » Co nowego » I Festiwal Smaków Food Trucków

I Festiwal Smaków Food Trucków

Wyświetlono 315 razy

Październikowy weekend pełen smaków! Rusza I Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu.  

Co? I Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu

Kiedy? 26-27.10.2019 r.

O której? Sobota 12:00-20:00, niedziela 12:00-20:00
Gdzie? Teren przy Galerii Factory Poznań w Luboniu

Jesień za pasem! Jaki jest idealny przepis na spędzenie weekendu? Nie daj się jesiennej chandrze i spędź smakowity weekend na Festiwalu Smaków Food Trucków.  Już 26 i 27 października szykuje się porządna wyżerka! Spotykamy się na terenie przy Galerii Factory Poznań w Luboniu.

Podobno jesień nie należy do najprzyjemniejszych pór roku – nic bardziej mylnego!  Po wakacyjnych rozjazdach przyszedł czas na relaks w Twoim mieście! Rozpoczynamy Festiwal Smaków Food Trucków. Mieszkańcy Lubonia i okolic będą mieli okazję do odbycia kulinarnej podróży dookoła świata. Nie zapomnij zabrać rodziny, przyjaciół oraz dobrego humoru! To najlepszy przepis na dobry weekend.

26  i 27 października teren przy galerii Factory Poznań zmieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, serwujące zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach wydarzenia przygotowaliśmy specjalną strefę dla dzieci, czy też strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Zapraszamy także do udziału w konkursach i zawodach, które przygotowaliśmy specjalnie dla Was. W razie niepogody, na festiwalowiczów będzie czekał duży, ogrzewany namiot.

Zapraszamy na I Festiwal Smaków Food Trucków w Luboniu. Mobilne restauracje będą na Was czekać 26 i 27 października. W sobotę od godziny 12:00 do 20:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/401843497151514/

Partnerzy:

Factory Poznań

Browar Amber

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *