Start » Co nowego » Konkurs jubileuszowy

Konkurs jubileuszowy

Wyświetlono 460 razy

Mamy dla Państwa 4 bilety wstępu na spektakl pt. „Ranny ptaszek” w reżyserii Dariusza Taraszkiewicza i doborowej obsadzie aktorskiej – Barbara Bursztynowicz, Wojciech Wysocki, Włodzimierz Matuszak i Tomasz Ciachorowski. Przedstawienie będzie można obejrzeć w Sali Luveny przy ul. R. Maya 8 grudnia o godz. 18. Organizatorem wydarzenia jest luboński Ośrodek Kultury. Bilety kosztują 50 zł, ale ci z Państwa, którzy odpowiedzą na pytanie konkursowe, mają szansę otrzymać je w postaci nagród.

Rok 2018 jest dla Ośrodka Kultury szczególny, stąd treść pytania konkursowego, które brzmi: Jakie jubileusze obchodził w tym roku, w październiku, Ośrodek Kultury w Luboniu?

Wśród tych z Państwa, którzy do 2 grudnia mailem, sms-em, telefonicznie (609 616 290) lub osobiście w redakcji podadzą poprawną odpowiedź, rozlosujemy bilety wstępu na spektakl. Wyniki losowania podamy do 3 grudnia na stronach internetowych „Wieści Lubońskich” i Ośrodka Kultury. Od też tego momentu, w redakcji (w godzinach dyżurów lub po umówieniu się telefonicznie) będzie można odebrać nagrody.

Ułatwiając państwu zadanie, informujemy, że podpowiedzi można szukać w najnowszym wydaniu „Wieści Lubońskich”.

(S)


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *