Start » Co nowego » Lubońska Rowerowa Ścieżka Historyczna

Lubońska Rowerowa Ścieżka Historyczna

Wyświetlono 1 172 razy

Nasze miasto obchodziło kilka dni temu swoje 62. urodziny. Zapraszam do uczestnictwa w naszym cyklu „Lubońska Rowerowa Ścieżka Historyczna”. W sezonie tym szlakiem podążało kilka grup rowerowych. W ostatnią niedzielę odbył się ostatni rajd. Teraz zapraszamy na przejażdżkę Autobusem Translubu tym samym szlakiem, bo pogoda bywa kapryśna. Udział jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich mieszkańców Lubonia. Zależy nam, aby zwłaszcza dzieci, młodzież i osoby, które mieszkają w Luboniu stosunkowo krótko – miały możliwość poznania najważniejszych punktów Lubonia.

Terminy podaję w załączeniu. Udział jest bezpłatny, dzięki zaangażowaniu funduszy Miasta oraz Zgrupki. Na każdym rajdzie jest przewodnik – Jakub Bielawski, z którym przygotowaliśmy ten projekt i ścieżkę. Opowie o najważniejszych punktach Lubonia

Zapraszam!

Grzegorz Rychel

Prezes Stowarzyszenia Zgrupka Luboń

tel. 509504118

grys@zgrupka.pl

www.facebook.com/ZgrupkaLubon – ustawki, wydarzenia, rajdy

www.facebook.com/ZgrupkaTeam – drużyna, fair play, triathlon, kolarstwo

2016-06-07-sciezka-grafika_portal


Komentarze (1)

  1. Kuba pisze:

    Witam-byłem, licencjonowany przewodnik p. Kuba świetnie nas poprowadził. Mimo, że byłem tylko ja z 7 letnim synem zrobiliśmy jedynie 8 km, ale z planowanej 1h zrobiło się prawie 2. Opowiadał ciekawostki, których nie znałem.Objechaliśmy obóz, górkę, krzyż, dworzec.Młody był zachwycony i stwierdził, że „fajny ten pan Kuba”. Miał prezenty – za każdą poprawną odpowiedź dawał cukierka, więc objadu młody już nie zjadł;-). Ludzie – ruszcie się z chaty i uprawiajcie sporty, jakiekolwiek. Polecam, profesjonalne podejście i fajny klimat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *