Start » Co nowego » Monika Nawrot – oświadczenie

Monika Nawrot – oświadczenie

Wyświetlono 1 021 razy

Szanowni Mieszkańcy!

Zostaliście celowo wprowadzeni w błąd.

Publikacje mające na celu oczernienie mnie, zlecone przez KWW Forum Obywatelskie Luboń są nieprawdziwe i krzywdzące.

Pomówienia sugerujące, że miałam związek z problemami, jakie występowały w trakcie realizacji inwestycji, które pojawiły się w sponsorowanych przez KWW Forum Obywatelskie Luboń artykułach w „Wieściach Lubońskich” oraz w ulotce „Forum Wyborcy” są po prostu częścią nieczystej kampanii wyborczej.

Inwestycje, o których mowa to: budowa obwodnicy Poznańska – Polna – Kręta oraz remont i przebudowa ulic Traugutta i Cmentarnej.

Realizacja obu inwestycji była rozpoczęta przed moim zatrudnieniem w Wydziale Inwestycji.

Dołączyłam do zespołu obejmując funkcję kierownika Wydziału Inwestycji, wówczas projekty budowlane był już zatwierdzone.

Oznacza to, że nie miałam wpływu na część projektową tych realizacji, a pracę rozpoczęłam z wcześniej przygotowaną dokumentacją i zleconymi na jej podstawie robotami budowlanymi.

Do moich zadań należała koordynacja prac przy realizacji i rozwiązywanie problemów, które pojawiały się przy tych projektach.

Wszystkie problemy (a było ich bardzo dużo) i przedłużające się prace wynikały z błędów projektowych, wykonawczych i nadzoru moich poprzedników.

Działania, które były po mojej stronie, zostały wykonane z należytą starannością i zaangażowaniem, a Miasto otrzymało pełne dofinansowania. Dzięki moim staraniom udało się również uniknąć ogromnych kar finansowych, które groziły Miastu z Powiatowego Nadzoru Budowlanego.

Przejmując nadzór nad Wydziałem Inwestycji dołożyłam wszelkich starań, żeby każdy z problemów, na których rozwiązanie miałam jakikolwiek wpływ był wyjaśniony jak najszybciej i jak najkorzystniej dla Miasta i Mieszkańców. W trakcie i po zakończonych inwestycjach przeprowadzonych było wiele kontroli i wszystkie zostały pozytywnie zakończone.

Po szczegółowe wyjaśnienia zapraszam Państwa na stronę http://mieszkancy-lubonia.blogspot.com oraz na Facebooku KWW Koalicja Mieszkańców Lubonia.

Oświadczam z pełnym przekonaniem, że nie miały miejsce żadne zaniedbania w mojej pracy, a wszelkie problemy, które pojawiły się w trakcie realizacji obu inwestycji były niezależne ode mnie.

Ze względu na powyższe informacje uważam, że celowo wprowadzono Państwa w błąd, sugerując że problemy, które opisywały wówczas „Wieści Lubońskie” wynikały z moich działań. To krzywdząca manipulacja.

Czy te oszczerstwa mają na celu odwrócenie uwagi od obecnego sposobu realizacji inwestycji i zarządzania Miastem?

Przyjrzyjcie się Państwo obecnym nagłówkom w  „Wieściach Lubońskich” i oceńcie sami.

3/2018 – „Mizernie na Mizerki”, „Zniszczony system drenarski”, „Martwa Inwestycja”,

6/2018 – „Nieprzyjazny”, „Kiedy runie”, „Pył na Wiejskiej” ,

8/2018 – „Szkoda bez kary”, „Zawrotne tempo”, „Mulenie wyjściem awaryjnym”, „Tak się nie robi”,

9/2018 – „Drogowy skandal”, „Jak cię widzą”, „Problemy ul. Juranda”, „Woda w tunelu”, „Przedwyborcza kosmetyka”, „Nieczynny do odwołania”, „Biała plama”

10/2018 – „Dziwna inwestycja”, „Spalona inwestycja”, „Wiaty w NCL”, „Nie doczekały się”

I można tak bez końca…

Drodzy Mieszkańcy, wybory już w najbliższą niedzielę, 21 października.

Dziękuję za każdy głos.

 

Z poważaniem

Monika Nawrot – kandydatka na Burmistrza Miasta Luboń

Materiał przygotowany przez KWW Koalicja Mieszkańców Lubonia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *