Start » Slider » Następcy Andrzeja Grubby trenują w LOSiR

Następcy Andrzeja Grubby trenują w LOSiR

Wyświetlono 1 117 razy

Tenisiści stołowi z całej Polski na obozie w LOSIR Sp. z o.o.

Od 15 sierpnia na obiektach LOSIR Sp. z o.o. odbywa się zgrupowanie tenisistów stołowych szkolonych w ramach programu FUNdamenty. 32 zawodników i zawodniczek z całej Polski oraz jeden zawodnik z Niemiec pod okiem 9 trenerów przygotowują się do kolejnego sezonu.

Gościmy młodych tenisistów z klubow ekstraklasy z klubu Mistrza Polski Bogorii Grodzisk Mazowiecki wraz trenerem Tomaszem Redzińskim, Bronowianki Kraków, Decorglass Działdowo, AZS Gliwice, Topspin Niepołomice, ale także z Krakowa, Warszawy, Mikołowa, Strzelina i Łazisk Górnych oraz Monachium. Nie zabrakło też grupki utalentowanych wychowanków Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego wraz z trenerami Mariuszem Pyśkiem, Piotrem Ciszakiem, Hubertem Spychałą oraz Joanną Drygas.

Zawodnicy realizują program opracowany przez trenera Jerzego Grycana. Kładzie on nacisk na wszechstronne przygotowanie zawodników do gry, z równo w sferze umiejętności technicznych i sprawności oraz, co twórca tego programu uważa za bardzo istotne w sferze intelektualnej. Zawodnik musi mysleć w czasie gry i konstruktywnie reagować na występujące w pojedynku sytuacje.

Tenisistów stołowych gościmy już po raz drugi. Wierzymy, że dzięki treningom na obiektach LOSIR Sp. zo.o. podniosą swoje umiejetności i będą osiągali znaczace sukcesy sportowe. Serdecznie im tego życzymy.

Tekst i fot: LOSIR Sp. z o.o.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *