Start » Slider » Nowa jakość „Wieści Lubońskich”

Nowa jakość „Wieści Lubońskich”

Nowa jakość „Wieści Lubońskich”
Wyświetlono 2 463 razy

Po wielu miesiącach analiz, projektów i przygotowań, oficjalnie 1 września 2014 r. rusza interaktywny portal dla Czytelników miesięcznika „Wieści Lubońskie”. Internauci odwiedzający stronę www.wiescilubonskie.pl mogą przeczytać najnowsze wiadomości z miasta, obejrzeć zdjęcia, sprawdzić zbliżające się terminy imprez i innych wydarzeń odbywających się w Luboniu, wziąć udział w konkursie i zagłosować w sondażu. Nowością jest możliwość samodzielnego zamieszczania ogłoszeń drobnych w działach:

  1. Dam pracę
  2. Szukam pracy
  3. Kupię
  4. Sprzedam
  5. Korepetycje
  6. Motoryzacja
  7. Nieruchomości
  8. Oddam
  9. Usługi
  10. Zgubione/Znalezione

oraz edycja anonsów, które już przestały być aktualne.

W pogoni za nowoczesnością wdrożyliśmy jednocześnie responsywną wersję strony WWW, co oznacza, że jest ona wyświetlana na urządzeniach mobilnych (smartfony, tablety) w sposób bardzo czytelny i przyjazny dla odbiorcy, jednocześnie nie tracąc nic z funkcjonalności.

W przygotowaniu artykułów zamieszczonych na portalu bierze udział cały zespół „Wieści Lubońskich”, ale znacząca liczba informacji, które publikujemy w miesięczniku oraz na stronie internetowej pochodzi od Czytelników. Zatem zachęcamy Państwa do nadsyłania kolejnych sygnałów oraz do tego, by odwiedzać nasz portal i dzielić się swoimi wrażeniami w formie komentarzy pod każdym artykułem. W zakładce „Kontakty” znajdują się formularze, za pomocą których mogą Państwo wysłać swój artykuł lub zgłosić interwencję prasową. Materiały po zweryfikowaniu lub opracowaniu przez Zespół Redakcyjny zostaną opublikowane na portalu, a być może również w miesięczniku.

W menu górnym w zakładce „E-wydanie” znajdą Państwo instrukcję zamawiania prenumeraty miesięcznika „Wieści Lubońskie” oraz „Rocznika Historycznego”, którą można nabyć i czytać na urządzeniach takich jak komputer, smartfon, tablet lub czytnik bez wychodzenia z domu.

Natomiast w stopce strony znajdują się działy „Z miasta” i „Co słychać”, w których wyświetlają się tytuły najnowszych wpisów na stronach internetowych podmiotów z terenu Lubonia. Dzięki temu czytając wiescilubonskie.pl jesteście Państwo najlepiej poinformowanymi mieszkańcami.

W imieniu swoim oraz Zespołu Redakcyjnego, zapraszam serdecznie do regularnego odwiedzania strony www.wiescilubonskie.pl

Katarzyna Polerowicz-Kelma

redaktor prowadząca


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *