Start » Co nowego » Nowy kowboj w Miasteczku Country

Nowy kowboj w Miasteczku Country

Wyświetlono 1 017 razy

21 lutego w kowbojskim Miasteczku Country odbyło się ważne wydarzenie, do którego odnosimy się z wielkim entuzjazmem i szacunkiem. Przyjęliśmy w nasze kowbojskie szeregi pretendenta Artura ubiegającego się o pełnoprawne członkostwo w Klubie Country Północ- Południe. Kandydat przeszedł egzamin sprawnościowo-praktyczny połączony z  wiedzą o Dzikim Zachodzie.

Aspirujący przybrał westernowy pseudonim- Art Wayne, którym będzie mógł się posługiwać w świecie country oraz podczas podróży  po innych kowbojskich miasteczkach lub miejscach. Czujemy się zaszczyceni, że w nasze progi zawitała  kolejna osoba interesująca się dziejami i historią Ameryki Północnej, która została skolonizowana przez białych osadników przybyłych z Europy i wspólnie z nami pragnie kultywować i propagować tę epokę, muzykę  oraz tańce country, a także brać czynny udział w imprezach organizowanych przez nasze miasteczko.

chrzest_kowbojski_country_portal

Chrzest Kowbojski pretendenta ubiegającego się o członkostwo.
fot. Zbigniew Henciel

Po ceremonii nastąpiły owacje. Zostały również wykonane pamiątkowe zdjęcia, a nowo przyjęty kowboj Art Wayne otrzymał gratulacje.

O wyznaczonej godzinie odbył się Turniej Darta-(rzucanie lotkami do tarczy), w którym wzięli udział członkowie oraz goście spoza miasteczka, którzy przybyli z zamiarem wspólnej rywalizacji i zmagań sportowych. Główne trofeum dla zwycięzcy stanowiła skrzynka schłodzonego piwa i dyplomy, które zostały wręczone przez Burmistrza Kowbojskiego Miasteczka- Jacka dla poprawienia nastroju i humoru wszystkim uczestnikom.

country_dart_DSC09152_portal

Uczestnik Turnieju Darta w trakcie rywalizacji sportowej.
fot. Zbigniew Henciel

Doszło do końcowej rozgrywki pomiędzy zawodnikami, która zakończyła się remisem, z tego powodu  nagroda została skonsumowana przez wszystkich graczy.

Zbigniew Henciel


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *