Start » Co nowego » Sheriff na festiwalu country w Wolsztynie

Sheriff na festiwalu country w Wolsztynie

Wyświetlono 410 razy
W wolsztyńskim Parku Miejskim od 09-11 sierpnia br. odbył się X Międzynarodowy Festiwal ,, Czyste Country „, na który zjechali się miłośnicy muzyki countrowej oraz entuzjaści Dzikiego Zachodu i członkowie zarazem sympatycy kowbojskich miasteczek kultywujący historię również dzieje kolonizacji Ameryki Północnej przez osadników przybyłych z Europy. Wizerunek spektakularnego wydarzenia podkreślili przechadzający się stylowo ubrani kowboje przenoszący postronnych gości do krainy Wielkich Równin oraz piękne Indianki, na których niejeden mężczyzna zawiesił wzrok.
 
Fascynująco reprezentowali się Kawalerzyści w mundurach Północy i Południa odzwierciedlając czasy wojny Secesyjnej.
Motocykliści podróżujący na swoich ciężkich maszynach bawili i cieszyli się wspólną integracją. Swoją obecnością festiwal zaszczycili artyści estradowi, zespoły taneczne i muzyczne prócz polskich z Niemiec, USA, Słowacji. W Kościele Św. Józefa odbyła się Msza Św. Country i Gospel z udziałem artystów festiwalu. Główną domenę stanowiło wspólne spotkanie osób i przyjaciół, których łączy westernowa pasja, a  także zainteresowanie zrzeszające fascynatów mogących wymieniać się między sobą kontrowersjami również spostrzeżeniami dotyczącymi sierpniowego wydarzenia.
 
Stoiska z westernowymi i countrowymi emblematami oraz artykułami przyciągały interesantów i wiernych fanów countrowych zjazdów. Ponownie czekamy na kolejny festiwal, który odbędzie się za rok.
Z kowbojskim i countrowym pozdrowieniem.
Ichaaaaaaaa!
 
Sheriff Cordell.
Zbigniew Henciel
 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *