Start » Co nowego » Pierwsze spotkanie LIGI KOBIET SUKCESU w Luboniu!

Pierwsze spotkanie LIGI KOBIET SUKCESU w Luboniu!

Wyświetlono 1 184 razy

Szanowni Państwo!

Niezmiernie miło jest nam przedstawić Państwu Ligę Kobiet Sukcesu!

LKS to społeczność kobiet z Poznania i okolic, która się wspiera, motywuje, wymienia doświadczeniami i realizuje śmiałe projekty promujące przedsiębiorczość, networking i rozwój osobisty. Te idee realizowane są na comiesięcznych spotkaniach Ligi Kobiet Sukcesu, które odbywają się regularnie w Poznaniu, Suchym Lesie, a od stycznia tego roku RÓWNIEŻ W LUBONIU!

Podczas spotkań panie szkolą się z zakresu rozwoju osobistego oraz z tematów biznesowych.
Stałym elementem każdego spotkania Ligi Kobiet Sukcesu jest networking. Założycielki rozumieją go jako zdobywanie nowych kontaktów i pogłębianie znajomości z kobietami, z którymi widzimy możliwość nawiązania współpracy. Wyróżnikiem Ligi Kobiet Sukcesu jest budowanie relacji, co w dalszej perspektywie przekłada się na wspólne działania. Networkingowi służą Speed Business Dating i przerwa kawowa, kiedy uczestniczki spotkań mogą porozmawiać i poznać się bliżej. Taka formuła gwarantuje, że każda z pań ma szansę poznać na spotkaniu przyszłego klienta, czy też partnera biznesowego.

Panie w Lidze Kobiet Sukcesu są otwarte na innych, chętnie pomagają (na swoim koncie mają liczne akcje charytatywne dla podopiecznych Drużyny Szpiku), cenią długotrwałe i lojalne relacje, a w Lidze łączą je przyjaźń, zrozumienie i pasja.

Już 17.01.2017 o godzinie 18.00 w Restauracji Verona (ul.Panka 4) odbędzie się PIERWSZE SPOTKANIE LIGI KOBIET SUKCESU W LUBONIU pod hasłem #Work#Life#Balance! Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie chcące poznać inspirujące kobiety, a także zawrzeć nowe znajomości! Informacje o ilości miejsc, koszcie wstępu, a także zapisów –  w wydarzeniu na facebooku.
( Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1476058509099406/ )

Na naszym styczniowym spotkaniu Joanna Bogielczyk podzieli się tym, jak czerpać satysfakcję z obu tych obszarów i wskaże metody na to, by efektywnie znaleźć między nimi równowagę. Joanna z sukcesem prowadzi firmę szkoleniową „Ekspert”, jest szczęśliwą żoną i mamą trójki szkrabów.
Podczas prelekcji wskaże na plusy tego, by traktować karierę jako integralną część życia, a nie osobne, obowiązkowe zajęcie. Opowie o konsekwencjach konfliktu na linii: dom – rodzina, a także o tym, jak takiemu konfliktowi zaradzić. Podczas wystąpienia Joanna ujawni najnowsze doniesienia naukowców na temat najlepszych sposobów na odnawianie naszych zasobów energetycznych.
Podsumowaniem wykładu będzie 10 konkretnych kroków do uzyskania równowagi między pracą a życiem prywatnym.

Strona www: http://ligakobietsukcesu.com/
Fanpage: https://www.facebook.com/LigaKobietSukcesu
Instagram: https://www.instagram.com/ligakobietsukcesu/


Więcej artykułów

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *