Start » Co nowego » Rekolekcje w Luboniu

Rekolekcje w Luboniu

Rekolekcje w Luboniu
Wyświetlono 2 091 razy

Jak przezwyciężyć swoje złe przyzwyczajenia w domu lub w pracy?

Gdzie znaleźć siłę do budowania dobrej więzi z bliskimi ludźmi?

Jak zbudować swój związek z Bogiem na mocnym fundamencie?

Nazywam się Rafał Ostrowski, jestem księdzem rzymsko-katolickim i zapraszam Cię na Aktywne Rekolekcje Ewangelizacyjne: „Bóg zaprasza Cię do rozwoju”.

Rekolekcje te są zupełnie wyjątkowe, ponieważ wiadomość o Bogu, który Cię miłuje przekazywana jest w sposób bardzo dynamiczny, z wielką energią i siłą przekonania. Uczestnicy otrzymują również konkretne techniki umożliwiające łatwe wprowadzenie w życie umiejętności, które sobie wybiorą. Czas rekolekcji to czas nabrania dystansu do tego, co robimy na co dzień, aby móc być skuteczniejszym.

Kliknij na http://rekolekcje.motywacja.tv

Zapraszam.

Ksiądz Rafał Ostrowski w swojej życiowej drodze przeszedł od zainteresowań pracą fizyczną na wsi, poprzez studia medyczne do seminarium duchownego w Poznaniu. W kapłaństwie jego droga prowadziła od wykładowcy Pisma Świętego na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu do pasjonata i praktyka rozwoju osobistego. Pomaganie ludziom w porządkowaniu swego życia zawsze było jego pasją. Jest kapłanem pracującym przy parafii Świętej Rodziny w Poznaniu.

Ks. Rafał Ostrowski opierając się na wieloletnim doświadczeniu nie tylko w branży duchowej, ale i rozwoju osobistego pomógł mi zrozumieć, iż mogę osiągnąć stan totalnego bezpieczeństwa. Dał mi konkretne narzędzie jak ten stan osiągnąć. Pomógł mi zrozumieć fundamenty wiary chrześcijańskiej.
Dziękuję!
Joanna Kazimierczak
specjalista ds. inwestycji
Poznanie ks. Rafała było dla mnie totalnym szokiem! (…) Jego wykłady łączą coś, co do tej pory udawało się bardzo niewielu – pełne zrozumienie Słowa Bożego i bezpośrednie wskazówki, co ty możesz zrobić, aby budować najlepszą wersję siebie już dzisiaj.
Łukasz Bińkowski
przedsiębiorca

Po więcej informacji kliknij http://rekolekcje.motywacja.tv/informacje


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *