Start » Co nowego » Rusza Europejski Pony Express

Rusza Europejski Pony Express

Wyświetlono 855 razy

Zapraszamy zainteresowane osoby na spektakularne wydarzenie, które odbędzie się 14.08.2018r. (wtorek przedświąteczny) . Wstęp wolny!

O godz. 18:00 będzie miało miejsce rozpoczęcie Europejskiego Pony Expressu ( poczty konnej), który wyruszy z Kowbojskiego Miasteczka w Luboniu k/Poznania i przemierzy równiny Polski, Czech, Słowacji, Niemiec oraz Holandii ( ok. 3000 km. w siodle) i zakończy swój przejazd w  wyznaczonej holenderskiej miejscowości.

U członków i sympatyków kowbojskich miasteczek mile widziane podczas wtorkowego startu poczty konnej czerwone koszulki, ew. żółte chusty lub elementy stroju westernowego oznajmiającego solidarność i uznanie dla konnych kurierów przewożących zabezpieczone w sakwach przesyłki.

Możesz sprawić nietypową niespodziankę rodzinie, bliskim, a także przyjaciołom, która przeniesie Was w świat Dzikiego Zachodu i uchyli rąbek historii również dziejów skolonizowanych Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej dostarczając przez rajderów pocztówkę z życzeniami na podany adres przez nadawcę.

Podczas biesiady dostępny będzie bar w saloonie z możliwością zakupu chłodnych napojów i jedzenia.

Do (wtorku) 14 sierpnia br. kowbojska placówka pocztowa będzie czynna do godz. 18:00 z możliwością nadania pocztówki dla chętnych miejscowych i turystów.

Bliższe informacje uzyskacie:

Jack          604-379-755

Dorota      602-751-318

Czekamy!

Kowbojskie Miasteczko w Luboniu


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *