Start » Slider » Sukces LKTS-u

Sukces LKTS-u

Wyświetlono 673 razy

Wielkim sukcesem zakończyły się rozegrane w Poznaniu Mistrzostwa Wielkopolski Młodziczek i Młodzików 2014, które odbyły się 26 kwietnia. Reprezentanci Lubońskiego Klubu Tenisa Stołowego (LKTS) wywalczyli aż 5 medali i okazali się najlepszym klubem w Wielkopolsce w tych kategoriach.

W grze pojedynczej młodziczek 1. miejsce zajęła Maja Zielińska, a na najniższym stopniu podium zameldowała się żaczka Zuzanna Sułek. W przedziale miejsc 9-12 uplasowała się kolejna żaczka – Weronika Dombka. Wśród młodzików 2. miejsce wywalczył Patryk Pyśk, także żak, 6. był Krzysztof Witkowski, a na 10. miejscu turniej zakończył Jan Kuźniarek.

W grze drużynowej dziewczyny wywalczyły złote medale, a chłopcy brązowe. Był to najlepszy turniej w historii Mistrzostw Wielkopolski dla LKTS Luboń. Awans na Mistrzostwa Polski, które odbędą się w połowie maja w Radomiu, wywalczyli Maja Zielińska i Patryk Pyśk (turniej indywidualny) oraz Maja Zielińska, Zuzanna Sułek i Weronika Dombka (turniej drużynowy).

Gratulujemy dziewczynom oraz chłopcom i czekamy na kolejne sukcesy w obecnym sezonie, a także w przyszłości.