Start » Co nowego » Tęsknią za domem

Tęsknią za domem

Wyświetlono 726 razy

Są naszymi towarzyszami i najwierniejszymi przyjaciółmi. Czasami zdarza się, że z różnych powodów znajdą się bezradne i zagubione na ulicy, skąd trafiają do schroniska. Jeżeli mają szczęście, to za przyczyną ludzi o wielkich sercach ponownie znajdą właściciela i ciepły kąt w domu, o którym marzą. Bez cienia wątpliwości zrewanżują się bezgraniczną, psią wiernością.

W czerwcu do schroniska dla zwierząt w Poznaniu, przy ul. Bukowskiej 266 (tel. 61 868 10 86, 61 868 10 87) trafił kolejny pies znaleziony na ulicach Lubonia. Jest nim Ryjówka w wieku około trzech lat, bardzo łagodny, przyjazny i lubiący kontakt z człowiekiem. Psiak z nadzieją czeka na odszukanie go przez właściciela lub adoptowanie przez nowego pana. Szczegółowe informacje i dane kontaktowe schroniska znajdują się na stronie internetowej pod adresem: http://schronisko.com/o-schronisku/kontakt/. Zwierzęta można adoptować od poniedziałku do piątku w godz. 10 – 19, natomiast w soboty i niedziele 10 – 15 (http://schronisko.com/adopcje/).

Paweł Antoni Wolniewicz

 

Ryjówka jest bardzo spokojnym, zrównoważonym i sympatycznym psem, przyjaznym dla ludzi i innych zwierząt  </br>  fot. Archiwum schroniska


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *