Start » Co nowego » Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie czas start!

Wielkopolsko-Lubuskie Ligi Piłkarskie czas start!

Wyświetlono 1 096 razy

Na piłkarską scenę w Luboniu powracają Wielkopolsko–Lubuskie Ligi Piłkarskie. W ramach cotygodniowych zmagań, ponad 5 tysięcy młodych piłkarzy, grających, na co dzień w barwach Akademii Piłkarskiej Reissa oraz Akademii Piłkarskiej Falubaz, będzie rywalizować o najwyższe miejsce na podium w różnych kategoriach wiekowych.

– Priorytetem rozgrywek jest nie tylko wykształcenie wśród naszych podopiecznych „syndromu drużyny”, ale przede wszystkim możliwość obserwacji i przekazania zawodników szczególnie uzdolnionych do struktur Reprezentacji Akademii. Zgodnie z założeniem „z lokalizacji do Reprezentacji”, chcemy, aby każdy zawodnik grający, na co dzień pod egidą naszego klubu przeżył niezapomnianą zabawę w gronie rówieśników, tym samym rozwijając swój talent. – mówi Bartosz Kujawa, koordynator Wielkopolsko-Lubuskich Lig Piłkarskich.

To właśnie turniej ma stać się sprawdzianem zdobytych dotychczas umiejętności. Warto podkreślić, że każdy zawodnik gra tyle samo czasu, co niewątpliwie wyróżnia WLLP od innych lig nastawionych wyłącznie na rywalizację.

Kolejne rozgrywki, odbędą się 10 września (sobota) na Orliku przy ul. Dojazdowej w Luboniu, o godzinie 14:00. Na murawie pojawią się wszyscy podopieczni klubu, trenujący w kategorii Żak i Orlik z Lubonia, Mosiny, Poznań – Grunwald i Poznań – Rataje.

Więcej informacji u koordynatora lokalizacji Mateusza Kaczora, pod nr tel. 508 670 326, lub na www.wllp.pl

fpcm_baranowo_11-06-2016-7

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *