Start » Co nowego » Wigilia klubowa

Wigilia klubowa

Wyświetlono 1 339 razy

Członkowie oraz sympatycy Kowbojskiego Miasteczka w Luboniu obchodzili 09 grudnia br. Wigilię klubową. W tym ważnym dla nas dniu  wszyscy przyjaciele i znajomi ze świata kowbojskiego, a także country mogą się spotkać podzielić opłatkiem również złożyć wzajemne życzenia bożonarodzeniowe.

Gospodarze ozdabiali świecidełkami i paciorkami przydzielone budynki westernowe oraz choinkę w saloonie,  przy której Gwiazdor żartobliwie bił  delikatnie rózgą przybyłych gości wręczając  prezenty za pomocą urokliwego aniołka. Zgodnie z tradycją przybyli kowboje zdawali broń w ręce Sheriffa Cordella, który zaś swój rewolwer przekazał burmistrzowi miasteczka.

Następnie wszyscy uczestnicy wydarzenia śpiewali pastorałki odwiedzając opiekunów w ich drewnianych domkach, w których częstowani byli winem i słodkościami. W westernowym kościele Pastor wygłosił przemówienie z podziękowaniem za wspólną przyjaźń i działanie na rzecz miasteczka.

Później przystąpiliśmy do wspólnej biesiady przy stole wigilijnym.

Jako Sheriff kowbojskiego miasteczka życzę wszystkim radosnych świąt bożonarodzeniowych w gronie rodzinnym i przyjaciół.

Zbigniew Henciel


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *