Start » Konkursy » Wyniki konkursów z nagrodami

Wyniki konkursów z nagrodami

Wyświetlono 1 020 razy

konkurs_slider

 

Wyniki konkursów przeprowadzonych w grudniowej gazecie  WL oraz na portalu.

 

Wytęż wzrok

Dwa rysunki świąteczne różniły się pięcioma szczegółami. Należało je odnaleźć i wymienić. Były to: łatka na worku, komin, zapinka przy pasku, krata w oknie, fragment zabawki. Wśród poprawnych rozwiązań rozlosowaliśmy dwa bony o wartości 70 zł każdy, ufundowane przez Hannę Nowak – szefową firmy „Hanna Style” – Bielizna damsko-męska i dziecięca przy ul. Puszkina 38 A. O odbiór nagród w godzinach dyżurów w redakcji prosimy panie: Anitę Kostecką z ul. Jana Mazurka oraz Irenę Konieczną z ul. Żabikowskiej.

 

Konkurs z bombką

Bombki choinkowej należało szukać na zdjęciu na str. 2 świątecznego wydania „WL”. Wśród osób, które nadesłały poprawne odpowiedzi, wylosowaliśmy dwie. Są to: Wanda Kołodziej z ul. Sobieskiego oraz Agnieszka Szajstek z ul. Traugutta. Otrzymują kołdry antyalergiczne, ufundowane przez Beatę Wiśniewską – Wielkopolska Giełda Odzieżowa w Poznaniu boks 169 – Pościele Kołdry.

 

Zgadnij, co to?

Opublikowane w ubiegłym miesiącu zdjęcie przedstawiało szczyt budynku Domu Włodarza od strony ul. Puszkina. Spośród poprawnych odpowiedzi wylosowaliśmy tę, którą nadesłała Stefania Spychalska z ul. ks. Nogali. Otrzymuje nagrodę niespodziankę.

323 dom włodarza 7-02-2012 01

 

Krzyżówka

Rozwiązanie krzyżówki zamieszczonej w grudniowym wydaniu brzmiało: „W wigilijny wieczór oczekujemy wizyty Świętego Mikołaja”. Nagrody (z uwagi na wydanie świąteczne – dwie) wylosowali: Monika Salak z ul. Wschodniej i Andrzej Deska z ul. Żabikowskiej.

 

Gratulujemy!

Nagrody można odbierać w godzinach dyżurów redakcji przy ul. Wschodniej 23A/62.

 

Władysław Szczepaniak


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *