Start » Co nowego » Zadbaj o swoje serce – bezpłatne badania profilaktyczne

Zadbaj o swoje serce – bezpłatne badania profilaktyczne

Wyświetlono 1 198 razy

Już jutro w Centrum Handlowym Auchan Swadzim odbędą się bezpłatne badania profilaktyczne oraz konsultacje ze specjalistami. Akcja zorganizowana jest w ramach ogólnopolskiej kampanii profilaktyki chorób układu krążenia „Teraz Serce!”.

Podczas akcji, która odbędzie się w sobotę 2 kwietnia w wydzielonej w pasażu Centrum Handlowego Auchan Swadzim przestrzeni, każdy będzie miał okazję wykonać bezpłatnie szereg profilaktycznych badań.

Organizatorzy zapraszają między innymi na badania EKG. Wyniki badania zostaną przesłane za pomocą internetu do lekarza stacjonującego w Centrum Monitoringu Kardiologicznego, który natychmiast dokona analizy i interpretacji. Uczestnicy spotkania będą również mogli wykonać badania poziomu cholesterolu, ciśnienia, a także obliczyć wskaźnik BMI.

Na uczestników spotkania medycznego w galerii handlowej czekać będzie również dietetyk, który udzieli informacji na temat odpowiedniej diety oraz odpowie na wszelkie pytania.

Spotkanie medyczne w ramach kampanii „Teraz serce” odbędzie się w sobotę 2 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Swadzim przy ulicy Św. Antoniego 2. Badania będą przeprowadzone w godzinach 10.00 – 18.00. Wszystkie badania wykonywane będą bezpłatnie. Nie obowiązują wcześniejsze zapisy.

Badania w CH Auchan_portal


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *