Start » Komunikaty » Zmarł Bogdan Jędrzejewski – nauczyciel, trener, działacz sportowy

Zmarł Bogdan Jędrzejewski – nauczyciel, trener, działacz sportowy

Wyświetlono 6 126 razy
Bogdan Jędrzejewski

Bogdan Jędrzejewski

Dzisiaj, 9 lutego 2015 r. w wieku 71 lat zmarł

śp. Bogdan Jędrzejewski

nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 2, wieloletni radny Rady Miasta Lubonia, organizator i działacz Szkolnego Związku Sportowego w Luboniu, trener młodzieży w Lubońskim Klubie Sportowym.

Pogrzeb od będzie się w sobotę, 14 lutego o godz. 11 na cmentarzu parafialnym w Żabikowie. O godz. 10 w kościele pw. św. Jana Pawła II zostanie odprawiona msza św. w intencji zmarłego.


Komentarze 5 komentarzy

 1. Tomasz Przybyłek pisze:

  Mój nauczyciel. Wspominany przeze mnie bardzo miło 🙁

  • uczen pisze:

   Fajny był, miał problemy z procentami ale za jego czasów to praktycznie co roku dwójka dochodziła do finałów wojewódzkich nie to co obecni siewcy roku. Pamiętam jak od niego oberwałem za bójkę z kumplem – teraz to by takiego nauczyciela wywalili a tak wyrośliśmy na porządnych ludzi. W ósmej klasie pomagałem mu organizować zawody – rozwoziłem rowerem korespondencje w czasie lekcji – teraz nie do pomyślenia – fajne to były czasy.

 2. Kolec pisze:

  Zawsze będę miał Pana w mojej pamięci. Zajmował się Pan m.in. szkoleniem młodzieży, i z tejże młodzieży potrafił Pan jako jedyny „wyciągnąć” same najlepsze cechy (entuzjazm, wola walki, wytrwałość), które później przekładały się na niesamowite wyniki sportowe. Dziękuje Panie Bogdanie za wszystko. Niech Pan odpoczywa w pokoju!

 3. Ewa pisze:

  mój nauczyciel… jeden z najbardziej lubianych. Miło go wspominam. zaszczepił we mnie sport…. Fajny facet. szkoda

 4. Maniek pisze:

  WSPANIAŁY CZŁOWIEK PAMIĘTAM JAK GRAŁEM W PIŁKĘ NA TRENINGU ALBO W MECZU TO PAN BOGDAN KRZYCZAŁ PIŁKĄ GRAJ PIŁKĄ !!! SPOCZYWAJ W POKOJU UCZEŃ Z LAT 1976-1984

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *