Start » Co nowego » Zuzia Sułek wicemistrzynią Polski do lat 12

Zuzia Sułek wicemistrzynią Polski do lat 12

Wyświetlono 1 712 razy

Turniej finałowy Mini Olympic Games (Mistrzostwa Polski do lat 12) w tenisie stołowym rozegrany został 17-18 października 2015 roku na Hali Sportowej „Omega” w Jastrzębiu-Zdrój. W imprezie startowali zawodnicy, którzy awansowali do finału poprzez eliminacje wojewódzkie oraz półfinały strefowe. Ostatecznie startowało 63 chłopców i 56 dziewcząt z rocznika 2003 i młodszych.

Wielki sukces odniosła Zuzanna Sułek, która awansowała do finału, zajmując ostatecznie drugie miejsce, potwierdzając tym samym przynależność do czołówki Polski w swojej kategorii. To kolejny wielki sukces wychowanki LKTS Luvena Luboń, która we wrześniu wygrała 1 Grand Prix Polski Młodziczek.

Bardzo dobrze zaprezentowała się Weronika Dombka awansując do najlepszej „16”. Zawodniczka dysponująca ogromnym potencjałem rozwojowym, także ma wielką szansę na awans do ścisłej czołówki Polski.

Najlepszy wynik w swojej karierze uzyskała Natalia Piechota zajmując miejsce w przedziale 25-32.

Poza wynikami cieszy świetna atmosfera w grupie dziewcząt. Wzajemne wsparcie podczas zawodów stanowi na to najlepszy dowód. Dziewczyny zaprezentowały w każdym spotkaniu niezwykłą waleczność i ambicję. Wierzymy, że poprzez pracę treningową będą odnosić kolejne sukcesy.

Wyniki:

2. Zuzanna SUŁEK

15. Weronika DOMBKA

25-32. Natalia PIECHOTA

 

Piotr Ciszak

LKTS Mini Olympic Games 1_portal

Trener Piotr Ciszak, Natalia Piechota, Zuzanna Sułek, Weronika Dombka.
fot. Krzysztof Piechota

LKTS Mini Olympic Games 2_portal

Dekoracja zawodniczek.
fot. Krzysztof Piechota


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *