Start » Co nowego » Darmowe szkolenie „Pierwszy krok w biznesie”

Darmowe szkolenie „Pierwszy krok w biznesie”

Wyświetlono 611 razy

Bezpłatne szkolenie zorganizowane jest przez Poznański Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, „Pierwszy krok w biznesie”, w terminie 29.09 – 02.10.2014 r.

Szkolenie skierowane jest do osób planujących rozpoczęcie działalności gospodarczej, trwa 16 godzin i obejmuje zagadnienia:

I. Przygotowanie do zaplanowania działalności gospodarczej: pomysł na biznes – analiza rynku, zarządzenie i planowanie w firmie, promocja i wizerunek firmy, pozyskiwanie klientów,zasady sporządzania biznesplanu, finansowanie działalności gospodarczej – źródła i zasady pozyskiwania.

II. Formalno-prawne aspekty zakładania działalności gospodarczej: obowiązujące akty prawne, formy prowadzenia działalności gospodarczej, procedura rejestracji firmy, obowiązki wobec ZUS, US, PIP, Sanepid itp., rozliczenia podatkowo-kadrowo-księgowe w firmie (formy opodatkowania, podatek VAT, rodzaje dokumentacji księgowej, rozliczenia z ZUS).

Termin X grupy: 29.09 – 02.10.2014 r.

Szkolenie odbywa się w godz. 16.30 – 20.00.

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu, proszone są o zgłoszenia osobiste w siedzibie Ośrodka, telefoniczne pod numerem 61 853 21 86 lub przesłanie zgłoszenia (wypełniony formularz) pocztą elektroniczną na info@powp.poznan.pl.

POWP


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *