Start » Co nowego » Dzień zakochanych z kowbojami

Dzień zakochanych z kowbojami

Wyświetlono 821 razy
walentynki2015_country_3_slider

Do zakochania jeden krok.
fot. Zbigniew Henciel

Na ranczo przy ul. Kwiatowej w Luboniu zorganizowano zabawę walentynkową  dla zakochanych par oraz dla osób samotnych poszukujących kogoś wyjątkowego i niesamowitego.

Gospodarzem imprezy był DJ Jack, który zapewnił muzykę ogólną dostosowaną do tego wieczoru. Wszyscy bawili się przy przebojach znanych i lubianych z lat 80 i 90 , także nie zabrakło najnowszych hitów oraz teledysków. Utwory porwały w tan niejednego uczestnika imprezy, dodając werwy i miłosnego nastroju. Ze względu na nietypowe miejsce w jakim się znajdowaliśmy nie zapomnieliśmy o przebojach country, dodających efektu i podkreślających klimat Dzikiego Zachodu.

walentynki2015_country_2

fot. Zbigniew Henciel

Zmęczeni szaleństwem na parkiecie mogli usiąść na drewnianym koźle z westernowym siodłem i zamówić kufel złocistego  piwa.  Jack przyjmował zamówienia od gości na złożenie dedykacji z wybraną piosenką dla ich najdroższych ukochanych przyjaciół.

Grupa- Taneczno Westernowa Dallas Country wykonała pokaz artystyczny połączony z nauką tańca dla publiczności.  Imprezie towarzyszyło wiele atrakcji i konkursów ale najciekawszym było oficjalne zliczanie zebranych czerwonych  serduszek przez uczestników i otrzymanie głównej nagrody ufundowanej przez właścicieli kowbojskiego miasteczka. Z-ca Szeryfa zaprowadził zainteresowane osoby do  biura, w którym wykonuje swoje  obowiązki i wtrącił je do aresztu. Za kratami nie było już tak przyjemnie jak w saloonie podczas hulanki. Skazańcy aby opuścić ciupę i powrócić do walentynkowych igraszek musieli się wykupić. Zabawa była przednia i trwała do ostatniego gościa, który opuścił salę.

Zbigniew Henciel

walentynki2015_country_1

Pozdrowienia z aresztu.
fot. Zbigniew Henciel


 


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *