Start » Co nowego » Gwiazdor odwiedził kowbojskie miasteczko

Gwiazdor odwiedził kowbojskie miasteczko

Wyświetlono 1 608 razy

19 grudnia 2015 r. członkowie i sympatycy Kowbojskiego Miasteczka w Luboniu obchodzili Wigilię Klubową. Z wielkim utęsknieniem wszyscy wypatrywaliśmy na niebie pierwszej gwiazdki, a także reniferów zaprzężonych do magicznych sań powożonych przez Gwiazdora i jego pomocników Elfów  podróżujących z dalekiej Laponii.

Ozdabialiśmy choinki oraz drewniane westernowe budynki bombkami, paciorkami i świecącymi lampkami aby święta Bożego Narodzenia w tym roku były wyjątkowe i niezapomniane. Śpiewając pastorałki odwiedzaliśmy z życzeniami gospodarzy w ich budynkach, którzy częstowali nas winem i  domowymi wypiekami.

Następnie udaliśmy się do westernowego „kościoła” w którym przebrany pastor John Tesco wygłosił krótkie przemówienie dotyczące podziękowania za wzajemną przyjaźń i charytatywną działalność klubową. W saloonie Dziadek Mróz z pomocą Śnieżynki Sylwii obdarowywał grzecznych kowbojów i ich dzieci prezentami, nie zapominając o wymierzeniu symbolicznej rózgi. Zgromadzeni złożyli sobie wzajemne życzenia dzieląc się świątecznym opłatkiem.

Usiedliśmy do kolacji wigilijnej przystępując do konsumpcji potraw przygotowanych przez biesiadników. Mamy nadzieję, że wszystkie rodziny święta Bożego Narodzenia spędziły w atmosferze pełnej radości i miłosierdzia Bożego.

Zbigniew Henciel


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *